lekarz Jacek Nacewicz

Neurochirurg

3,5

Prawdziwy lekarz z powołania. Wytłumaczył stan obecny, wytłumaczył ztan w najbliższym czasie oraz wytłumaczył stan późniejszy bez leczenia. Wreszcie przedstawił obrazowo zabieg i funkcjonowanie po zabiegu. Pomógł w kręgach ledźwiowych i teraz w kręgach szyjnych. W trakcie zabiegu razem z asystującym Nyżem są super zgranym zespołem. Przy okazji trafnie zdiagnozjował biodra i wysłał do specjalisty ortopedy, był to ostatni dzwonek na biodro. Polecam, polecam, polecam.

Polecam doktora Jacka Nacewicza.Miałam operowany odcinek lędzwiowy.I tak zrobił ze nic mnie nie boli i wszystko sie udało znakomicie.Po operacji zero bólu.Tylko złe to ze po operacji zero odzywu i zero zainteresowania sie pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Koszalin"?

szpital wojewódzki
76-200 Słupsk