lekarz Jadwiga Lewandowska

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Kobieta skarb!!! Zawsze kompetentna, symatyczna i życzliwa. Zna się na rzeczy i potrafi załatwić wszystko, by pacjent czuł się super. Dziękuję za tyle lat...

Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.Jest bardzo kompetentna ponieważ uratowała mi życie.Widziała co robić.bardzo miła zawsze jak przychodzę.

Pani doktor na wielkie serce!! I podejscie do chorych i starszych osob, poswieca bardzo duzo uwagi pacjentom i ich slucha!!!! Zaopiekowala sie moja mama w sposob tak zyczliwy i wykazala tak duze zaangazowanie w opieke na etapie dochodzenia do zdrowia, ze nikt nie chce w to uwierzyc. Wielkie poklony i podziekowania, jest nadzieja, ze jeszcze sa lekarze z poswieceniem w tym trudnym w Polsce systemie zdrowia. Szapo ba!!

Szapo ba!!

Taki lekarz to prawdziwy SKARB !!!!! Dk. Lewandowska jest moim lekarzem rodzinnym od lat , nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem co do badań ,skierowań zawsze pomogła mi i mojej rodzinie , To naprawdę wspaniały lekarz z powołania.

BRAK DECYZJI,WIZYTY TRWAJA W NIESKONCZONOSC,NA KTORYCH OMAWIANE SA PLOTY.CZESC PACJENTOW WCHODZI GŁOWNYMI DRZWIAMI,CZESC BOCZNYMI(ZNAJOMI,NIE WIEM?!)NIE ZDECYDOWANA W DIAGNOZIE,PANIKARA,NAIWNA.A TO JAK TRAKTUJE SWOJE PIELEGNIARKI TO JEST KOSZMAR!!!PANI DOKTOR TROCHE KULTURY,JAK NIE WYNIOSŁA JEJ PANI Z DOMU TO STUDIA DO CZEGOS ZOBOWIAZUJA,WSTYD!!!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lębork"?

Lekarska Poradnia Zdrowia Psychicznego
al. Wolności 40 A

Krzysztof Kowalczyk

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KAMED"
Toruńska 5

Jan Włodarczyk