lekarz Jan Szczurek

Dermatolog

Do doktora trafiłam przez polecenie od innej osoby leczącej się u niego i również mogę polecać dalej. Lekarz bardzo uprzejmy i poważnie podchodzi do przypadku. Wykazał całkowite zainteresowanie moją osobą, w końcu nie czułam się spławiona tylko przyjęta jak należy, a co najważniejsze leczenie ustalone przez doktora przynosi zamierzone efekty.

Bardzo dobry lekarz! Zawsze widać rezultaty po wizytach! Skóra wygląda rewelacyjnie po leczeniu!! Gorąco polecam!

Sympatyczny, przyjazny i przy tym bardzo kompetentny i rzetelny specjalista. Pan Doktor indywidualnie traktuje każdego pacjenta. Serdecznie polecam!

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.. Super człowiek, świetny specjalista. Polecam wszystkim!

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Szybko postawiona diagnoza. Wizyta przeprowadzona szybko i konkretnie. Szkoda, że nie ma zaznaczonej informacji, że przyjmuje także na ul. Zdrowej 1/2 w medycynie zdrowia i urody. Gdyby nie moja koleżanka pewnie nadal bym chodziła po różnych lekarzach i nie znalazła tak świetnego specjalisty, jakim jest doktor Szczurek. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kraków"?

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice