dr n. med. Jan Wołosz

2,7
2,9
2,7

OKROPNA USŁUGA Zero kultury i beznadziejne podejście do pacjenta. Podczas badań czułam się niekomfortowo, gdy przyłożył mi miarkę do oczu prawie włożył mi to do oka aż zaczęłam łzawić. W trakcie badań do gabinetu jakby nigdy nic weszła inna kobieta z kolejki po podpis, nie zapytała czy może wejść czy nie przeszkadza. "Lekarz" odrazu ode mnie odszedł i zaczął zajmować się tą kobietą, ja siedziałam na fotelu z ciężkimi szkłami przez dobre 10 minut. Brak szacunku do klienta!!! Najgorsze było to że zaczął komentować mój wzrok w bardzo nie miły ...

OKROPNA USŁUGA
Zero kultury i beznadziejne podejście do pacjenta. Podczas badań czułam się niekomfortowo, gdy przyłożył mi miarkę do oczu prawie włożył mi to do oka aż zaczęłam łzawić. W trakcie badań do gabinetu jakby nigdy nic weszła inna kobieta z kolejki po podpis, nie zapytała czy może wejść czy nie przeszkadza. "Lekarz" odrazu ode mnie odszedł i zaczął zajmować się tą kobietą, ja siedziałam na fotelu z ciężkimi szkłami przez dobre 10 minut. Brak szacunku do klienta!!! Najgorsze było to że zaczął komentować mój wzrok w bardzo nie miły sposób. Tego się po lekarzu nie spodziewałam. Na koniec zaczął mnie wręcz przekrzykiwać i nie mogłam dojść do słowa. Mówił ohydne rzeczy m.i. żebym nie robiła z siebie już takiej upośledzonej przez ten wzrok, żebym się ogarnęła bo to nie choroba. Moja wada wzroku jest niestety dosyć duża więc nie było to miłe z jego strony. Stwierdził że powinnam przyjść na wizytę do niego za 2 lata ale NIE POLECAM i nie nam zamiaru do tego pana wracać nie dość że usługa była okropna, traumatyczna, za droga jak na takie standardy to jeszcze szkła zostały dobrane fatalnie.

Moim zdanie bardzo dobry lekarz. Doskonale dobrał okulary i przewidział rozwój zaćmy. Wszystkie badania mojego wzroku potwierdziły się w klinice Oftalmika u prof. Kałużnego w Bydgoszczy. Zdecydowanie polecam.

Moim zdanie bardzo dobry lekarz.

Kompletnie nie polecam tego lekarza! Popełnił błąd który mogłaby spowodować utratę wzroku przez mojego tatę. Otóż był on w salonie Chojnowscy na nauce zakładania soczewek kontaktowych, po czym otrzymał jedne do domu. W domu z jednego oka nie udało sie ich zdjąć. Oko było zmęczone, opuchnięte, lecz otoczka soczewki była widoczna. Po próbach zdecydował ze następnego dnia uda sie do twgo salonu o pomoc w zdjęciu. Panie pokierowały go do tego oto lekarza (wynajmuje gabinet w salonie Chojnowscy), który sprawdził czy ta soczewka jest. Otóż lekarz powiedział ze jej nie ma. Jednak wciąż widzieliśmy otoczkę dookoła źrenicy, poza tym wzrok na tym oku sie "poprawił". Jednak komu innemu ufać jak nie lekarzowi? Po dwóch tygodniach, na spotkaniu rodzinnym, zeszło na temat soczewek, osoba ktora sie na tym zna z żartu ze tata "widzi lepiej" spojrzała w to oko. On rownież był pewien ze soczewka jest. Zaczął ja dotykać i przesuwać!!!Udało sie ja po kilku próbach zdjąć. Oko bardzo bolało, po ponad dwóch tygodniach ich noszenia bez zdjęcia nie ma co sie dziwić, całe szczęście ze nic gorszego z okiem sie nie stało! Jak mozna byc takim lekarzem, jeszcze dr nauk medycznych jeśli nie jest sie w stanie poznac czy soczewka w oku jest czy jej nie ma! Radze dac sobie spokoj na emeryturze, gdyż niedowidzących i starszych lekarzy, którzy potrzebują asystentki do wypisywania pomiarów dla soczewek i okularów, juz nie powinni aktywnie pracować. Gdyby nie zwykła rozmowa o soczewkach moj tata pewnie przez bardzo długi czas nosił by ja dalej nieprzerwanie, niewiadomo do czego doprowadzając w oku! Lekarz zapisał rownież rożne krople, a co gdyby te krople rozpuściły ta soczewkę? Bo sa rownież takie które nie nadają sie do stosowania do oka z soczewka. Nie mowie juz o tym ze za tak ogromny błąd moj tata musiał normalnie zapłacić za wizytę. Lekarz - który na to miano zasługiwał moze w młodości. Teraz czas usiąść w fotelu i odpocząć, a nie niszczyć zdrowie ludzi.

Według mnie bardzo fachowy lekarz. Byłem kilka razy. Wizyty bez zarzutu, miły. Zastrzeżeń żadnych nie mam. Absolutnie godny polecenia.

Nie polecam tego okulisty. Od małego już jak rodzice poszli ze mną do tego lekarza kazał mi nosić okulary a miała zaledwie 4 latka ,rodzice mu ufali. I zawsze mówił że wzrok się nie polepsza i zapisywał mi coraz większe szkła ,teraz mam już 20 lat i przez niego mam jedno oko 4,5 a drugie 7,5. Kiedyś zapisał mi 10 ale mama się przestraszyła aż i mi nie wykupiła tych okularów bo nie mogła tego zrozumieć jak mógł mi sie pogorszyć aż tak skoro ciaglę nosiłam okulary aż w końcu były kiedyś badania płatne i przyjechał okulista z Torunia i z 10 zmniejszył mi na 7 i powiedział że od małego miałam zapisywane złe okulary i że jak by mi rodzice wykupili te co mi zapisał dr 10 to bym mogła nawet wzrok stracić. Więc nie polecam naprawdę ,zanim bd chcieli iść do tego okulisty to zastanówcie się dwa razy i tak samo z dziećmi nie chodżcie leczyć tam ich oczek ,bo będą po kilku latach płakać tak jak ja teraz.

Nie polecam tego okulisty. Kiedyś byłam u niego prywatnie dwa razy i dwa razy był pod wpływem alkoholu. Traumatyczne przeżycie.

Szkoda pisać... byle szybko...źle dobrane szkła i ponowna wizyta-i znowu źle dobrane szkła, dopiero wizyta u innego okulisty pozwoliła wyjaśnić sytuacje....naciąganie na szkła? nabijanie ilości pacjentów? czy czas na emeryturę? Nie polecam!

Dziadek po rocznej wizycie zmienił mi wady w oku prawym na oko lewe, twierdząc że rok temu się pomylił. Potem przez miesiąc męczyłem sie w nowych szkłach. Okazało się że i tym razem się pomylił. Szybko, szybko - tylko daj mi ta kasę! takie są moje wrażenia po wizycie u niego. Nie mam pomysłów do którego okulisty iść. To takie trudne? Dobrać właściwe szkła? Dziadek leczył pewnie jeszcze za II WŚ a nie może dobrać -/= 1 dioptrię? Nie przypadł mi do gustu i spróbuję iść do Tsanakas. Może i zła na tym portalu ale tam ciągle są kolejki a tam gdzie są dłuuuugie kolejki jest dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz,podchodzi fachowo do swojej pracy.polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,podchodzi fachowo do swojej pracy.polecam!!!

bardzo kompetentny lekarz, co ważne, na bieżąco śledzi postępy medycyny w dziedzinie okulistyki. Nie jest lekarzem specjalistą, ale ma tytuł doktora nauk medycznych, co świadczy o wysokim poziomie wiedzy medycznej. Stary dobry lekarz, polecam gorąco