lekarz Janusz Gołda

Neurolog

2,9

Absolutnie nie zgadzam się z pozostałymi negatywnymi opiniami. Pan doktor pomógł mi już trzy razy, mimo tego, że wizyty były oddalone w czasie. To bardzo kompetentny i empatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam.!!!!

Zacznę od tego, że spodziewam się dziecka. Podczas wywiadu oczywiście poinformowałam doktora o tygodniu ciąży ( jednak w mojej karcie wpisał zupełnie co innego niż powinien) o problemie niedowładu dłoni, podkreślając że moja przypadłość pojawiła się dopiero po zajściu w ciążę i znacznym wzroście dziecka. W odpowiedzi usłyszałam, że powinnam przyjść przed zajściem w ciążę ( rozumiem, że miałam przewidzieć co będzie mi dolegać w czasie ciąży ... ) , że to nie ma z nią nic wspólnego i że na pewno śpię na tej ręce dlatego mi drętwieje a ...

W odpowiedzi usłyszałam, że powinnam przyjść przed zajściem w ciążę ( rozumiem, że miałam przewidzieć co będzie mi dolegać w czasie ciąży ... ) , że to nie ma z nią nic wspólnego i że na pewno śpię na tej ręce dlatego mi drętwieje a na koniec ....dalsze leczenie będzie kontynuowane po rozwiązaniu. Doktor nie słuchał co mówię, nawet na mnie nie spojrzał, zostałam rozkazująco usadzona na kozetce i przesłuchiwana. Zero empatii, podejścia do pacjenta. W skrócie " jestem lekarzem, nie ważne co powiem i tak mam rację co nie podlega dyskusji " Podziękowałam panu doktorowi i wyszłam.

Zmieniłam lekarza i od razu dostałam instrukcje jak zminimalizować uczucie drętwienia, dostałam potwierdzenie że mój problem może wiązać się z ciążą ponieważ zbiera się woda w organizmie i uaktywnia się zespół cieśni nadgarstka.
Wniosek z tego taki ... Jak się chce to się da. Najwyraźniej p. Doktor stracił werwę do wykonywania swojego zawodu. Skoro tak jest to może czas odpuścić i dać szansę młodym ??

Dobry lekarz, dobry człowiek.. Tacy ludzie jak Pan doktor mogą wpływać na pozytywny obraz służbby zdrowowia, tej z NFZ oraz tej prywatnej.

kompetentny poświecił dużo czasu leczenie skuteczne polecam i w piątek znowu skorzystam z jego porad

Nie polecam! Totalny brak zainteresowania pacjentem byle by go odfajkowac. Diagnoza nic mi nie jest i nic mnie nie boli 🙄 żałuję że wcześniej nie poczytałam o nim opinii bo jak widać ten człowiek to pomyłka.

To jest w ogóle lekarz? Podczas "wizyty" kazano mi się wynosić z gabinetu w obecności osób trzecich! Traktuje ludzi gorzej od zwierząt, powinien zastanowić się nad zmianą zawodu bo nie powinien mieć kontaktu z ludźmi a w szczególności z chorymi którzy potrzebują pomocy. Radzę unikać tego "lekarza" jak ognia!

Jak ktoś taki może być lekarzem? Przez swoje karygodne zachowanie potrafi doprowadzić człowieka do skrajnych emocji. Nie mam siły opisywać wizyty, mimo że była kilka miesięcy temu i patrzę na nią z dystansem. Żaden lekarz mnie jeszcze tak nigdy nie potraktował. Panu Januszowi powinno się zabronić wykonywania zawodu.

W mojej ocenie jest to człowiek bezczelny, ignorant. Brak uprzejmości wobec badanego, traktującego pacjenta instrumentalnie. Nie jest godny polecenia, sowich pacjentów traktuje instrumentalnie. Nie życzę nikomu aby ktokolwiek z zim miał do czynienia jako pacjent. Jest to narcystyczny cwaniaczek, niechluj, bezczelny, pyskaty ignorant, przesiąknięty pychą.

Nawiązując do Tego „jegomościa” w mojej subiektywnej ocenie jest to człowiek bezczelny, ignorant. Brak uprzejmości wobec badanego, traktującego pacjenta instrumentalnie. Gdy jeszcze pracował w Szpitalu nr 2 w Świętochłowicach, tj. w okresie stanu wojennego na dyżury pojawiał się z bronią palną, przy tym nadmiernie spożywając alkohol. Ten człowiek w ogóle nie powinien zostać lekarzem, tylko powinien leczyć się w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Jako lekarz-biegły sądowy jest stronniczy, łatwo wchodzi w różnego rodzaju „układy, układziki”, jak np. z ZUS-em, czy też z szeroko rozumianym wymiarem sprawiedliwości w związku z wykonywanymi swoimi obowiązkami zawodowymi, jako lekarz-biegły sądowy, zresztą do tej pory. Mając powyższe na uwadze jest nie godny polecenia, jak wcześniej wspomniałem, sowich pacjentów traktuje instrumentalnie, jednym słowem, jest to osoba ze wszech miar w środowisku medycznym delikatnie mówiąc nie lubiana, jednym słowem jest to zwykły, narcystyczny cwaniaczek. Nie życzę nikomu aby ktokolwiek z Nim miał do czynienia jako pacjent czy też jako badany na zlecenie szeroko rozumianego wymiaru sprawiedliwości. Jeszcze raz podkreślam jest to narcystyczny cwaniaczek, niechluj, bezczelny, pyskaty ignorant, przesiąknięty pychą. Jednym słowem Jego zdaniem tylko On jest najważniejszy na tym świecie i oczekuje od wszystkich, aby Go wszyscy traktowali jak „pępek świata”. Patrzę na Niego i wspominam Go z obrzydzeniem!!! Wszystkich pozdrawiam!

Zupełnie nie zainteresowany pacjentem! Męża z typowymi objawami dla guza mózgu, odesłał do okulisty i kazał przyjść za 6 miesięcy! Obecnie mąż już po operacji i niestety wznowie guza, ponownie poszedł do tego lekarza, nic się nie zmieniło, przebyta operacja i diagnoza "glejak" również nie zainteresował owego "neurologa". Onkolog, który bardzo czekał na rezultat owej kontroli, po mojej relacji, powiedział "natychmiast zmienić neurologa!" Tak zrobię. Natomiast moja koleżanka która poszła do niego prywatnie z korzonkami była zadowolona. Tylko, że z korzonkami można iść do rodzinnego, świetnie poradzi co i jak!