lekarz Jarosław Trela

3,3

Dawno nie spotkałem tak dobrego lekarza... dokładnie tłumaczy chorobę,wizyta trwała prawie pół godziny..Zostałem dokładnie przebadany,przepytany i poinformowany o chorobie, leczeniu, dawkowaniu i koniecznych badaniach laboratoryjnych...Wcześniej żaden lekarz nie był tak dokładny. Cieszę się,że trafiłem do Niego.

Nie wiem, skąd się wzięły takie nieprawdziwe opinie,o tym lekarzu.Leczę się u tego lekarza juz 4 lata i nigdy nie przydarzyła mi się z Jego strony,jakaś przykra sytuacja.Jest zawsze uprzejmy,dokladnie tlumaczy chorobę , przebieg leczenia,oraz przyjmowania leków.Dla mnie to lekarz na 5 z wielkim plusem.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Dr Trela jest moim lekarzem rodzinnym od prawie 2 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Do kartofli, a nie do leczenia ludzi! Brak kultury i kompetencji. Według wskazań tego Pana pacjentka zamiast na następny dzień - według niego - iść do pracy, trafiła na oddział szpitalny z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Na szczęście są jeszcze w Lubinie prawdziwi lekarze.

Do kartofli, a nie do leczenia ludzi! Brak kultury i kompetencji.

Na szczęście są jeszcze w Lubinie prawdziwi lekarze.

Konkretny i bardzo pomocny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta - chęć rozwiązania mojego problemu na 5+. Na pewno godny polecenia choć trudno się do niego dostać. Oby więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz " Legnica"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Dializ Fresenius Nephrocare IV

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław