mgr Joanna Czapla

Logopeda

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.

Pani Joasia pomogła mojemu dziecku, już nie potrzebuje terapii. Mówi zrozumiale i bardzo ładnie. Podczas zajęć dziecko się nie nudziło, było duzo ciekawych gier i zabaw. Polecam.

Polecamy Panią Asię, nasze dziecko wreszcie zaczęło mówić:)Pani Asia ma wyjątkowe podejście do dzieci, umie je zrozumieć i zmobilizować do pracy. Dziękujemy:)

Polecam, b. dobry specjalista, wyjątkowe podejscie do pacjenta. Dobry fachowiec. Lubi to co robi. Polecam.

Polecamy, pani logopeda potrafi zmobilizować dziecko do pracy, jest cierpliwa i rozumie potrzeby dziecka. Daje ćwiczenia do domu, dokładnie tłumaczy co robić. Ma dużo materiałów, terapia jest atrakcyjna dla dziecka.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Katowice"?

Zadole 44a lok. 38

40-708 Katowice
KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza