lekarz Joanna Kowal

pozdrawiam pania bardzo serdecznie super lekarz sgahaelhejlwnr;jlkqlhnqryatrjrdfhsjtr6hrthssgsgegsgsgg

Wspanialy lekarz swietny okulisty pelen empatii.Godny polecenia.Pani doktor usunela guza i wykonala doskonale plastyke powieki dolnej.Wdzieczny pacjent z Baranowki.

Dzięki tej pani która nie ma pojęcia o swoim zawodzie to jeszcze trochę a groził by mi przeszczep rogówki, leczyłem się u niej trzy lata bardzo narzekając na oczy ona muwiła że jest wszystko w porządku

POlecam tego lekarza, gdyz jest osobadobrze przygottowaną do wykonywanego zawodu. Jest osobą sumienną staranną, kompetentną! Postada wystarczaająca wiedze medyczna oraz odpowiednio wyposażony gabinet, aby trafnie diagmozować choroby oczu u pacjentów!