lek. dent. Justyna Panuszka-Landowska

Ortodonta

3,7
3,9
3,7

Nie polecam!!!!!!!!! 1.Brak poszanowania!!!!!! 2.Zarozumiałe podejście!!!!!!! 3.Ciąg na kasę!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!
1.Brak poszanowania!!!!!!
2.Zarozumiałe podejście!!!!!!!
3.Ciąg na kasę!!!!!!!!!

Czytam, czytam i oczom nie wierzę skąd się biorą takie opinie. Pierwsza rzecz to cena. Większość z oceniających zaznaczyła koszt wizyty "50 zł" przy czym ja przez 1,5 roku leczenia płaciłam co miesiąc 150 zł! (pomijam fakt że czasem 'konieczne' było przyjście nawet 2, albo i 3 razy w miesiącu!). Idealny przykład absolwenta prestiżowej uczelni który kompletnie nie wiem co do czego. Przed rozpoczęciem leczenie zasięgałam opinii tu i ówdzie i moje leczenie w niczym nie przypominało leczenia, a jedynie 'zbieram grosik do grosika'. Jestem bardzo niezadowolona i żałuję. Przyznaje wybrałam tego lekarza bo był najtańszy w okolicy. Cena wyjściowa aparatu owszem nie była wysoka, natomiast koszty leczenie przewyższyły jego wartość co jest dla mnie paranoją. Zdecydowanie odradzam

Z całą odpowiedzialnością polecam panią ortodontkę! Ząbki mojej córeczki wyprostowały się idealnie! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy pani doktor!!! Nie mam pojęcia skąd te nieprzychylne opinie i dziwny koszt wizyty 100złotych u mojego przedmówcy, ale jak wiadomo nie wszystkim się dogodzi! My jesteśmy zadowoleni i dziękujemy!

jestem rozczarowana, lekarka mało sympatyczna, z lekceważącym stosunkiem do pacjenta.

Porażka, ordynarna, chamska, ważniara! A na dodatek paskudna z wyglądu. Nigdy więcej nie odwiedzę jej gabinetu.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Wieliczka"?

None
Św. Barbary 46c/4