mgr Kamil Kunicki

Rehabilitant

poruszam sie po świecie i chorowałem i potem rehabilitowałem w wielu miejscach ale pan Kamil jest profesjonalistą mimo i to trzeba podkreślić młodego wieku oraz jest osobą empatyczną - krótko powiem warto go polecić ( choć nie powinienem bo terminy mogą się rozwlec w czasie dla mnie)

Gdyby wszyscy tacy byli,to miło by było się rehabilitować nawet prywatnie...Ja po trzech dniach czuję ulgę,a lekarze mówili że mój kręgosłup raczej pójdzie pod nóż ... Gorąco polecam...

Gdyby wszyscy tacy byli,to miło by było się rehabilitować
Gorąco polecam...

Pełny profesjonalizm,traktowanie pacjenta PODMIOTOWO,niezwykła życzliwość i pełne zaangażowania w pracę.Polecam-Anna

super specjalista. lekarz straszył mnie operacją kręgosłupa, ale po kilku wizytach okazało się to zbędne. Bardzo dobrze tłumaczy, pokazuje ćwiczenia i poświęca dużo czasu pacjentowi.