mgr Katarzyna  Sudołmgr Katarzyna  Sudoł - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

mgr Katarzyna Sudoł

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Nazywam się Katarzyna Sudoł, jestem magistrem logopedii, ukończyłam 5 letnie jednolite stacjonarne (dzienne) studia o specjalności logopedia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Cały czas uzupełniam swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach.
W Gabinecie Terapii Logopedycznej Muftak zajmuję się głównie diagnozą oraz terapią logopedyczną.
Wystawiam opinie logopedyczne.
Prowadzę działalność gospodarczą - wystawiam faktury.

Polecam Panią Kasię - jest świetnym logopedą. Pełen profesjonalizm, wiedza i cudowne podejście do dzieci. I co najważniejsze nieograniczona cierpliwość. Jestem bardzo zadowolona z efektów, cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Kasi. Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze ...

Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze - byle szybko i z głowy. U Pani Kasi to co innego. Córka chodzi z uśmiechem, chętnie ćwiczy w domu i są efekty. Bardzo polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani logopedy. Podchodzi z ogromną starannością do dziecka, dokladnie bada i tłumaczy w czym jest problem. Ustala plan działania a zajęcia są interesujące i dziecka nie nudzą gdyż są formą zabawy. Jest zaangażowana i zależy jej na młodym człowieku. Cechuje ją profesjonalizm i kompetencja. Polecam. Fajnie jest spotkać osobę, której zależy na rzetelnym wykonaniu zadania.

Serdecznie polecam Panią Kasię. Doskonały specjalista, a przy tym bardzo ciepła i sympatyczna osoba ze świetnym podejściem do dzieci.

Do Pani Kasi chodzimy od niedawna ale już widać pierwsze efekty. Bardzo ciepła i sympatyczna ale jednocześnie profesjonalna osoba ze zdrowym podejściem do dzieci. Zawsze jasno odpowiada na wszystkie moje pytania a dziecko lubi chodzić do niej na zajęcia. Serdecznie polecam każdemu szukającemu dobrego logopedy!

Z tej strony Ewa. Teraz widzę jakiego byka zrobiłam ;) Nie mogę edytować, z góry przepraszam, ale z dwójką latających chłopców czasami ciężko napisać coś z sensem. Jeszcze raz polecam Panią Kasie Sudoł! Jest świetnym specjalistą a dzięki Pani Kasi moi chłopcy nie mają już wad wymowy, zresztą w kwestii problemów wychowawczych Pani Kasia też dała mi kilka cennych rad i skutecznych trików i to całkiem gratis ;)
Pozdrawiam
Ewa z latającymi Stasiem i Jasiem

Wciąż poszukujesz "Logopeda dziecięcy Płońsk"?

mgr
Monika Krawczyk