Kazimierz Opiela

Rehabilitant

Trafilem do dr Opieli przez kolegę borykałem sie z z bulami kregosłupa lędźwiowego skoliozą odcinka lędźwiowego i poprzestawianymi dyskami po wizycie u doktora dziesięc lat nie bylem u neurologa w związku z moimi dolegliwosciami. Bardzo dobry i godny polecenia lekarz

super lekarz leczę sie u niego 8lat,wczesniej byłam u kilku lekarzy ,zaden nie pomógł. po wizycie u dr. Opieli stanęłam na nogi,zaczęłam normalnie funkcjonowac. Dziękuje panie doktorze i zdrowia życze

Mam problemy z kręgosłupem szyjnym , co pewien czas pojawiają się dolegliwości bóle i drętwienie rąk . żadna rehabilitacja i zalecenia neurologa nie pomagają tak jak wizyta u doktora Opieli , Ból ustępuje natychmiast . POLECAM

Mam problemy z kręgosłupem
Ból ustępuje natychmiast . POLECAM

WITAM JESTEM WF-ISTĄ I SPORTOWCEM ... BIEGAM SKACZĘ PŁYWAM UPRAWIAM NAWET KULTURYSTYKĘ ... DO DOKTORA TRAFIŁEM Z PRZEPUKLINAMI I OGÓLNYM ROZSYPANYM KRĘGOSŁUPEM W ODCINKU LĘDZWIOWYM ... LEKARZ TEN POSTAWIŁ MNIE NA NOGI .. W DALSZYM CIĄGU UPRAWIAM SPORT TRZYMAM SIE ZALECEŃ DOKTORA I JEST WSZYSTKO OK... POLCECAM

DOKTOR OPIELA jest bardzo dobry ,polecam wszystkim chorym z urazem kręgosłupa.

DOKTOR OPIELA jest bardzo dobry ,polecam wszystkim chorym z urazem kręgosłupa.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Gorlice"?

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
38-322 Łużna
ul. Henryka Sienkiewicza 12A
ulica Biecka 45
38-300 Gorlice
"Uzdrowisko Wysowa" S.A. Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej- Sanatorium Uzdrowiskowe Biawena
107
38-316 Wysowa-Zdrój