lekarz Krzysztof Błachowiak

Flebolog

Witam, Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi. Zabieg został wykonany Moim zdaniem przez perfekcyjnego specjalistę lekarza Dr Błachowiaka Opieka przez Pana Doktora nad pacjentem na najwyższym poziomie!! Zabieg przebiegł bez zadnych komplikacji,obecnie rekonwalescencja przebiega bez jakichkolwiek problemów, wizyty kontrolne w przyjaznej i miłej atmosferze - zawsze Pan Doktor wszystko jasno i spokojnie tłumaczy pacjentowi. Pobyt w klinice Endomedical również wspominam bardzo mile , przyjazna atmosfera i opieka na "6" SUPER lekarz godny polecenia!! Niestety ale nie ma skali ocen jaką bym mogła dać Panu Doktorowi.... :) Wszystkie ...

Witam,
Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi.
Wszystkie pozytywne oceny Doktora na portalu internetowym są w pełni zasłużone!!
Panie Doktorze DZIĘKUJE BARDZO i pozdrawiam serdecznie!!!

Miałam wykonana operacje kilka dni temu przez dr.Krzysztofa Blachowiaka jestem bardzo zadowolona z wykonanej operacji podejścia doktora indywidualnie do mojego przypadku. Bardzo długo szukałam lekarza,który będzie mi pomocny odwiedzilam kilku chirurgów w Poznaniu,którzy proponowali mi operacje za duże pieniądze a dokładnie nie wiedzieli co mi dolega i jak wyleczyć zylaki. Dopiero dr.krzysztof blachowiak okazał się najlepszy z pośród tylu lekarzy i wykonał mi zabieg po,którym jestem szczęśliwa bo wreszcie nie mam zylakow i nie ma nic piekniejszego jak życie bez nich na nogach:) jestem zadowolona,ze trafiłam i wybrałam tego lekarza,który tak kompetetnie mnie potraktował i jest uczciwy i z czystym sumieniem mogę polecić go innym ludzia,którzy szukają lekarza i nie wiedza co maja zrobić ze swoimi zylakami i jakimi skutecznymi metodami je leczyć. Od takich osób jak dr.krzysztof blachowiak inni mogą się tylko uczyć. Jestem wdzięczna za wykonana operacje i leczenie mojej niewydolności zylnej.

Zabieg usunięcia żylaków miałam w listopadzie. Dziś po nim już nie ma prawie śladu.Mam jednak świadomość,że po jakimś czasie znów mogą pojawić się nowe. To jest zapisane w moich genach, no i wiek też robi swoje. Wtedy znów pojawię się u Pana doktora.Jest to nie tylko dobry fachowiec, ale też dobry człowiek:) K. Adamiak

K. Adamiak

Uprzejmy, kompetentny dr. Godny polecenia. Szukam informacji - gdzie dr Błachowiak wykonuje zabiegi operacyjne? Z jakim szpitalem jest związany?

Rewelacja. Przede wszystkim kompetentny. Tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. W moim przypadku wyraźnie było widać, że dobrał metodę opreacji żylaków najlepszą dla mnie a nie dla swojej kieszeni. Rzadko spotyka się takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Flebolog "?

Poradnie Specjalistyczne

al. Słowackiego
Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań