lekarz Łukasz Tułecki

Kardiochirurg

Bardzo dobry lekarz dał mi drugie życie. dziś mogę się cieszyć z wnuków ,które przyszły na świat po mojej operacji, pracować i normalnie żyć. Dziękuję bardzo PANIE DOKTORZE.

Doktorowi Łukaszowi Tułeckiemu oraz całemu Zespołowi Kardiochirurgii i Rehabilitacji szczególne wyrazy podziękowania za przeprowadzoną dn 02 04 2014r operację wszczepienia baypasów oraz troskliwą opiekę w czasie rehabilitacji. Pan Tułecki jest lekarzem wyjątkowo kompetetnym i zaangażowanym, poświęca dużo czasu choremu objaśniając schorzenie i proces leczenia. Cechuje GO wyjątkowa uprzejmość, cierpliwość i kompleksowe podejście do pacjenta. Godny ze wszech miar polecenia. Dziękuję.

Dr Łukaszowi Tułeckiemu wraz z Zespołem za kompetencję i profesjonalizm, wartości etyczne oraz ciepłe i empatyczne podejście, jakich zaznałem podczas pobytu na Oddziale serdecznie dziękuję

Dr Łukaszowi Tułeckiemu wraz z Zespołem
za kompetencję i profesjonalizm,

Dr łukasz Tułecki jest lekarzem kompetentnym,wybitnym specjalistą operatorem z zakresu kardiochirurgii, empatycznym,lekarzem

Polecam, Polecam, Polecam!!!!!!!!!!!!!! Proszę do końca zaufać!!!!!!!!!! Dziś zdrowy na serduszku - Bruno. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, Polecam, Polecam!!!!!!!!!!!!!!
Proszę do końca zaufać!!!!!!!!!!
Dziś zdrowy na serduszku - Bruno.
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Zamość"?

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość