lekarz Łukasz Wiatr-Tokarski

Trafiłam na SOR z urazem głowy po upadku i raną do szycia, pan doktor przyjął mnie dosyć szybko po zapisaniu się w rejestracji, zszył ranę i skierował na tomografię ponieważ towarzyszyły mi ogromne bóle, zawroty głowy oraz nudności. Zostałam zaopatrzona, wszystko mi wyjaśnił, na prawdę jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie na pana doktora. Mimo uprzedzeń do jasielskiego szpitala bardzo miło i profesjonalnie zostałam potraktowana.

Podejście do pacjenta tragiczne. Po silnym stłuczeniu łokcia po upadku z konia została mi założona orteza gipsowa, ważąca kilka dobrych kilo, w której mam chodzić min. przez tydzień. Na sugestię pani zakładającej mi opatrunek gipsowy, zapytałam czy mogę dostać skierowanie na lekką ortezę na NFZ. Pan doktor nie uznał za stosowne wypisać mi skierowania, mówiąc, że "jak nie mam zlamania to mi się nie nalezy, a poza tym gdyby wszyscy mieli mieć przepisane ortezę to byśmy zbankrutowali". Dziękuję serdecznie za takie podejście, orteza bez skierowania kosztuje 600 zł, a ze skierowaniem 60 zł... Na coś chyba płacę ogromne podatki co miesiąc. Tragedia, nie polecam!!!

Bardzo polecam leczenie u Pana Doktora. Profesjonalny, rzeczowy i uprzejmy lekarz. Kompleksowo wyjaśnił przebieg leczenia, przewidywany czas. Polecam.

Polecam wizytę u doktora w przychodni . Bardzo dobry ortopeda , szybko postawiona trafna diagnoza. Zdecydowanie lekarz z powołania !

Polecam wizytę w poradni , krótkie terminy , trafiona diagnoza zarówno u mnie jak i u męża . Na pewno nie zrezygnujemy z wizyt u doktora .

Zdecydowanie polecam wizytę u doktora ! Wyleczył stawy kolanowe mojego taty , jest kompetentny , umie słuchać, nie odmawia pomocy. Z poprzednimi opiniami nie mogę się zgodzić . Tata bywał u wielu ortopedów i pomoc była tylko doraźna, często nas zbywano z diagnozą operacji , dodam że zawsze chodził prywatnie. Na doktora trafił w poradni w Krośnie ( SPEC-MED) . Nigdy nie spotkaliśmy się z tak kompetentnym ortopedą a przy tym życzliwym i uczynnym..

Mieliśmy przyjemność spotkać się z doktorem na pogotowiu, nie polecam . Lepiej zajmują się zwierzętami w schronisku niż doktor pacjentami na pogotowiu, dodam , że byliśmy z dzieckiem .

Lekarz niekompetentny. Dużo by pisać nie potrafi odczytać poprawnie zdjęcia ręki, a na pytanie czy jest zwichnięta odpowiedział, że operacji nie muszę mieć. Porażka jakich mało

Trafiłem na SOR z odnowiona raną po wyjeciu szwów. Pustki w szpitalu. Lekarz w ogóle nie chciał mnie nawet zobaczyć. Rana sie co raz bardziej rozgrywała. Nie chciałem odpuścić bo bałem się że może się wdac zakażenie. Lekarz najpierw mnie wyprosil a później z wielką łaską zobaczył co mi jest. "Ja panu tego nie zeszyje" Poprosiłem o pismo że mi tego nie zrobi. Lepiej na niego nie trafić bo jest to człowiek nie kompetentny.

Trafiłam do tego Pana ma SOR w Jaśle w sb rano po tym jak dostalam w nocy temp 39.5 i z bólami brzucha od kilku dni. Wczesniej zostalam przebadana przez lekarza w części zakaznej ze wzgledu na goraczke ktorej w momencie wizyty nie miałam bo zbiłam ją paracetamolem ale co kilka godzin wracała. Przebadała mnie tez ginekolog, dziekuje rowniez bardzo milej pani połoznej.Wszyscy sugerowali zrobienie crp, morfologi i badan moczu,ale ten Pan totalnie olał sprawe.Dał mi zastrzyk przeciwbolowy i kazał nadal brać nospe i w wypisie jest tez matamizole kabi.To drugie to nawet nie wiem co to jest bo mi nic nie powiedział a jak potem przeczytalam to jakis lek do wstrzykiwania.Przez 2dni cierpiałam,dopiero w pon po powrocie do Krakowa trafiłam na kompetentnych lekarzy ktorzy od razu przepisali antybiotyk i konieczne badania.Szybko postawili diagnoze.
Rozumiem ze moga byc powazniejsze przypadki ale na tym SOR bylo wtedy raptem kilka osob a gdy wchodzilam po wypis to tylko1.Na moje pytania o badania powiedzial zebym sie zglosila w pon do lekarza 1kontaktu. Pisze te opinie zeby sie Pan zastanowil nad swoim zachowaniem.Nie mam na celu hejtowania.