lek. dent. Marek Durdyń

Chirurg stomatolog

Nic dodać nic ująć. Bardzo wysokiej klasy specjalista. Trafiłam z polecenia koleżanki wiele lat temu z bólem zęba (a wcześniej był leczony ząb u innego stomatologa, z zębem byłam chyba 6 razy i oczywiście każda wizyta płatna masakra i wtedy trafiłam na Doktora na jednej wizycie załatwił wszystko ząb naprawiony i bez bólu) Następnym razem wyrwanie 8 trwało 5 minut potem bez żadnych komplikacji. Nadal leczę zęby jak jest potrzeba u Doktora i nigdy nie powiedział że się nie da, albo nie zna rozwiązania, zawsze się da zrobić. Wielokrotnie polecałam rodzinie i znajomym wszyscy byli zadowoleni i z leczeniem przeszli do Pana Doktora. Szybko, sprawnie z troską o pacjenta tj chyba zasada Pana Doktora a i czasami pożartuje :) POLECAM !!!!!

Jestem chyba największą panikarą na świecie. Wczoraj miałam dłutowaną leżącą ósemkę, Pan Doktor wyjaśnił mi wszystko dwa razy (tydzień wcześniej na konsultacji i bezpośrednio przed zabiegiem), przeprosił nawet za to, że wbicie igieł ze znieczuleniem zabolało. W czasie zabiegu czułam opanowanie i spokój Pana Doktora, tak, że wiedziałam, że mogę mu ufać. Po wszystkim cierpliwie opowiedział o możliwych komplikacjach, wyjaśnił, jak brać leki, a gdy poprosiłam, zapisał wszystkie najważniejsze informacje. Wielokrotnie pytał, czy czuję się dobrze i czy wszystko ze mną w porządku. Bardzo polecam, aczkolwiek lepiej nie oczekiwać traktowania jak przedszkolaka, co chyba ostatecznie nawet mi nie przeszkadza, bo Pan Doktor jako mężczyzna ma więcej siły i prawdopodobnie szybciej ten ząb rozkruszył :)

Świetny lekarz, miałam do wyrwania 7 i 8 obok siebie. Z 8 były problemy, ale na szczęście Pan Dr jest profesjonalistą i wszystko dokładnie sprawdził i wyczyścił, nie patrzył na zegarek żeby mnie wygonić tylko poświęcił tyle czasu ile zabieg wymagał. Choć rana była duża, po założeniu szwów wszystko pięknie się zagoiło. Wzięłam jedną tabletkę przeciwbólową prewencyjnie, po tym jak przestało działać znieczulenie. Na drugi dzień nic nie czułam, brak opuchlizny, obyło się bez okładów. Polecam.

Musiałem usunąć 7. Przyznam ,że byłem miło zaskoczony. Zabieg odbył się bezproblemowo. Do tego aplikacja znieczulenia, samo wyrywanie i praktycznie bez bólu. Zdecydowanie polecam.

Pieprzenie w banie o tej opinii!! Jest to wysokiej klasy specjalista, podchodzi do pacjenta bardzo przyjaźnie i nie ukrywa co można zrobić i za ile. Nie straszy pacjentów. Bardzo dobry chirurg. Przeprowadził u mnie bardzo skomplikowany zabieg chirurgiczny, bez leczenia szpitalnego. Leczy mnie wiele lat. POLECAM jak nie chcesz wylądować na OCZKI!!!!!

Wyrywałam u szanownego pana doktora ząb. 3 tygodnie temu. Mam suchy zębodół, martwiaki kostne, rozharatane dziąsło a jak dzwoniłam i pytałam co ja mam dalej robić to stwierdził że musi boleć. Zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!!!