lekarz Marek Grobecki

Okulista

Doktor Marek Grobecki to zdecydowanie dobry fachowiec.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze spokojem i kompetencją tłumaczy każdą chorobę i sposoby jej leczenia. Jedynym minusikiem jest fakt, iż należy trochę poczekać na swoją kolej(bo Pan Doktor jest niezwykle dokładny i poświęca dużo czasu pacjentom).

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Był dla mnie dosyć nieuprzejmy, potraktował mnie raczej jak swoją koleżankę, nie jako pacjentkę. Jeśli chodzi o kompetencję, ten lekarz niespełnił moich oczekiwań. Odradza nowoczesne metody leczenie, nie traktuje zdania i decyzji pacjenta poważnie. Jedyny plus to poświęcenie dużej ilości czasu pacjentowi.

TAKIEGO PODEJŚCIA I PROFESJONALIZMU ŻYCZĘ KAŻDEMU OKULIŚCIE.SAMA NIE KORZYSTAM Z JEGO USŁUG,LECZ CHODZĘ Z DZIECKIEM A DO TAKIEGO ZBUNTOWANEGO DWULATKA TRZEBA MIEĆ JESZCZE WIĘCEJ CIERPLIWOŚCI I ZDECYDOWANIE TRUDNIEJ WYKONAĆ BADANIE WZROKU.DLA NIEGO TO NIE PROBLEM.

super człowiek, lekarz z powołania, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. polecam

Ten lekarz jest profesjonalistą w tym co robi. Jetem stałym pacjentem tego lekarza od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnów"?

Eudomed
Szewska 12
Euro-med
ul. Skargi
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Krakowska 23
Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
ulica Szujskiego 2/3
NZOZ " EUROMED" Marta Janosz