lekarz Marek Potempa

EKG, Internista, USG

kompetentny miły rzetelnie podchodzi do problemu pacjęta polecam

kompetentny miły rzetelnie podchodzi do problemu pacjęta polecam

USG jamy brzusznej na 19:45, co wiąże się z całym popołudniem bez jedzenia, musiałam też przyjść na badanie z pełnym pęcherzem. przyszłam, pokazałam się, miałam chwile poczekać, z gabinetu dobiegały mnie śmiechy, fajnie, ale po 20 minutach nie wytrzymałam i wyszłam. tak się nie robi, lekarz który wie, że pacjent czeka i cierpi i ma to gdzieś nie jest godnym polecenia

Jest bardzo O'K. Jest miły, uprzejmny, bez nadmierengo dystansu wobec pacjenta. Informuje pacjenta zrozumialym językiem. Traktuje pacjenta indywidualnie.

To rzadki gatunek lekarza. Po prostu wyjątek na plus

To rzadki gatunek lekarza. Po prostu wyjątek na plus

lekarz jakich niewielu . A trzeba,aby wszyscy byli tak dobrzy.Do problemu pacjenta podchodzi w sposób który,budzi zaufanie co do metody jakiej stosuje badając pacjenta.

wspaniały lekarz z powołania ,kochający ludzi,czlowiek z pasją

wspaniały lekarz z powołania ,kochający ludzi,czlowiek z pasją

wspanialz lekarz,jestem w osmym ciazy ,bylam u niego na usg . Mimo ,ze jest internista pokazal mi wszystko tak przejrzyscie,ze po tej wizycie z czystym sumieniem polecila bym go kazdej ciezarnej. To moja druga ciaza ,na badaniu usg bylam juz sporo razy u ginekologow+poloznikow, ale zadna wizyta wczesniej nie byla dla mnie tak satzyfakcjonujaca jak wizyta u dr Potempy ,on mi poswiecil tyle czasu i pokazal wszystko tak ,ze nie musialam o nic pytac to jest naprawde lekarz z powolania.

Uważam, że dobry lekarz, a przy tym bardzo miły. Taki "swój"

Uważam, że dobry lekarz, a przy tym bardzo miły. Taki "swój"