lekarz Maria Liwacz

Wizyta u Pani doktor trwała dość długo, ale było warto! Dobrała mi okulary, w których wreszcie dobrze widzę i znacznie lepiej pracuje mi się np. przy komputerze. Po wizycie, chcąc dodać swoją opinię, zobaczyłam opinie innych mówiące o tym, że Pani doktor była niemiła itp. Ja zdecydowanie mam pozytywne doświadczenia- doktor przede wszystkim kompetentna, a do tego miła i cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania. Jeśli znowu będę się wybierać do okulisty, to z pewnością do doktor Liwacz. Polecam.

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Przez lata okuliści w pośpiechu dobierali mi szkła, przez co nie były idealne, a ja nie widziałam wyraźnie. Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu i idealnie dobrała nowe szkła. Odkąd mam nowe okulary, widzę świat wyraźnie. Zdecydowanie polecam Panią Doktor. A ja zostanę jej wierną pacjentką!

Lecząc pacjentów nałogowo i hurtowo szkłami z pryzmatem mogę z pełnym zdecydowaniem powiedzieć, że Pani Liwacz zmarnowała rok mojego życia. Upierając się przy tego typu szklach, których jak się okazuje nie potrzebuję, a wręcz są one niewskazane, zniszczyła akomodację w moich oczach, co kosztowało mnie rok cierpienia (ogromne bóle głowy, rozdrażnienie, bóle oczu, których wcześniej nie znałem) i bardzo dużo pieniędzy. Do tej pory nie doszedłem do pełnej sprawności, ale na szczęście trafiłem na odpowiednich lekarzy i poprawa jest znaczna. Ostrzegam, omijać z daleka!

Pani Doktor jest kompetentna i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim, którzy mają zwłaszcza poważne problemy że wzrokiem

Doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, wszystko mi wytłumaczyła na temat zaćmy. Mogę polecić panią doktor.

Jeżeli to ta pani ,ktora operowala mojej mamie oko widzace doprowadzając do calkowitej slepoty to galopem ludzie do pani doktor .

Kompetentna ,bardzo dobrze znająca swój "Fach".Operowała mi oko na zaćmę .Czuję się wspaniałe .Polecam ją całej mojej rodzinie i nie tylko.

Straszy ślepotą i nie jest uprzejma, pacjent to zło konieczne, nie polecam

Straszy ślepotą i nie jest uprzejma, pacjent to zło konieczne, nie polecam

... Do roboty... piszemy, co boicie się?

... Do roboty... piszemy, co boicie się?