dr n. med. Mariusz Głowacki

Neurochirurg

Dr. Głowacki to bardzo miły i kontaktowy człowiek, znający się na tym, co robi. A to, że zajmuje się dietą optymalną nie ma nic do rzeczy! Jestem 14 lat na żywieniu optymalnym i żyję! Jak się źle stosuje, to zaszkodzi. I proszę nie pisać o dr.Kwaśniewskim że to "killer"! Dzięki Niemu pozbyłam się bardzo wielu dolegliwości! Pozdrawiam wszystkich "niedowiarków".

„Pozazdrościłam” mężowi i w lutym bieżącego roku, sama położyłam się do szpitalnego łóżka. Mój bardzo sfatygowany w dolnej części kręgosłup – podobnie jak w przypadku męża – operował znakomity neurochirurg i wspaniały człowiek, dr. Mariusz Głowacki. Dochodzę do siebie z tą założoną mi stabilizacją wolno, ale ufam, iż pod jego kierunkiem wszelkie dolegliwości mi ustąpią i znowu będę mogła oddawać się swej dziennikarskiej pasji. Dziękuje Panu, Panie doktorze z całego serca. Irena Zofia Pielka z Warszawy.

Po trzech tygodniach bardzo silnego bólu nogi spowodowanego przepukliną w odcinku lędźwiowym doszedłem na czworakach do gabinetu dr. Głowackiego. Doktor miał juz ponad półtoragodzinne opóźnienie, ale i tak został dłużej i mnie przyjął, mimo że nie byłem umówiony, a miejsc dawno nie było. Trafna diagnoza, szybka operacja, niemal natychmiastowa ulga. Ale najważniejsze: polecił mi go lekarz operujący z wieloma neurochirurgami. Nasze (pacjentów) opinie i odczucia są ważne, ale jeszcze ważniejsze są specjalistów, którzy widzą maestrię doktora "od kuchni". Dlatego polecam dr. Głowackiego. A przede wszystkim dziękuję mu za moje plecy! M. Kolodziejski

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Wspaniały chirurg, wciąż wzbogacający swoje metody leczenia o najnowsze techniki. Miły, uprzejmy dla pacjentów i empatyczny.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki