dr n. med. Mariusz Sulik

Dermatolog

wspaniały lekarz, zdiagnozował u mnie problem na ktorym nie poznali sie inni lekarze, a po zastosowaniu leczenia objawy ustały natychmiastowo. Kompleksowo podchodzi do problemu tj udziela porad nawet z zakresu dietetyki i kosmetologii jesli łaczy się to z problemem ;pacjenta, umozliwia kontakt telefoniczny, nie tworzy zadnej bariery z racji swojego tytulu naukowego, sympatyczny i bardzo uprzejmy. Polecam szczerze!!!

Spokojny, uprzejmy dobry specjalista. Polecam

Spokojny, uprzejmy dobry specjalista. Polecam

Gorąco polecam. Spokojny, wyważony lekarz, dobrze postawiona diagnoza i skuteczne leczenie

Cudowny lekarz o ciepłym usposobieniu. Zdiagnozował u mnie problem, z którym żaden inny lekarz nie radził sobie od ok. 6 lat. Poświęca dużo czasu, ma wiele cierpliwości, tłumaczy tak, by zrozumiał laik, nie lekceważy żadnego problemu. Wszystkim polecam z całego serca!

Bardzo kompetentny, do tego miły i sympatyczny,wzbudza zaufanie. mojej córeczce pomógł.Polecam

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Bydgoszcz"?

Bydgoszcz

ulica Łęczycka 13