lekarz Marta Paprota-Kuskowska

Neurolog

Świetny specjalista. Wytłumaczy wszystko co dotyczy choroby, poświęca dużo czasu na zbadanie pacjenta. Świetnie dobierze leki i pokieruje dalej jeżeli tego wymaga pacjent. Polecam!!!

Bardzo sympatyczna osoba,zawsze mila ma podejscie do pacjenta,dobrze leczy polecam Pania dr.pacjentom

Pani Marta to ciepła i sympatyczna osoba. Od samego początku czułam, że trafiłam na kompetentnego lekarza. Bardzo mi pomogła, nie podeszła do sprawy rutynowo- migrena garść leków i do widzenia.

Trafiłam z epi do Pani Marty po tułaczce po różnych neurologach, w różnych miastach. Dopiero Pani Marta zleciła kompleksowe badania obrazowe, wcześniej pomimo moich próśb, inni lekarze nie chcieli mnie przebadać. Faszerowali lekami bez dokładnej diagnozy. Dzięki Pani Marcie powoli mogę schodzić z leków, czuję się dobrze. Zawsze służy radą i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Ma podpisany kontrakt z NFZ, więc w ramach bezpłatnej opieki zdrowotnej można u Niej liczyć na świetną opiekę neurologiczną. Gorąco polecam.

100% polecam- wizyta bez żadnych zastrzeżeń jak również leczenie

100% polecam- wizyta bez żadnych zastrzeżeń jak również leczenie

Wciąż poszukujesz "Neurolog Łomża"?

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2

Joanna Zacharzewska

Neurolog dziecięcy
Piwna 10
18-402 Łomża

Polna 23
18-402 Łomża
Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82
Gabinet Ginekologiczny