lekarz Monika Ginter

2,8
3,2
3,2
2,8

to jedyna okulistka która tak fachowo i z sercem zajęła się moją teściową szkoda tylko że już nie przyjmuje w Kłodzku dziękujemy Pani dr

Nie wiem jakim jest lekarzem , jakie ma kompetencje. Natomiast wiem ,że człowiekiem jest złym. Mój mąż próbował u niej szukać pomocy z chorym okiem. Pogoniła go bo poprzednio był u innego lekarza, który nawiasem mówiąc nie pomógł. Doszła do wnioski ,że powinien się zgłosić do tego lekarza, u którego był poprzednio. A ,że ten lekarz poszedł na urlop, mało ją obeszło. Nie i już ! Ani prywatnie, ani na NFZ. To ma być lekarz ? Wredna baba !

Pani Doktor mi dała złe szkła po których jeszcze gorzej się czułam. Skontrolowałam diagnoze u innych lekarzy i dwóch potwierdziło, że mam zle dobrane szkła. U mojego dziecka stwierdziła ze szukam problemu a syn ma sporą wadę wzroku. Jestem niezadowolona i nie polecam tego lekarza

Bardzo dobry fachowiec.Uprzejma, sympatyczna,a najwazniejsze kompetentna.Polecam

Zdecydowanie zła specjalistka. Nie potrafi dobrać okularów w odpowiedni sposób (u innego okulisty dostałam zupełnie inna receptę na szkła, w których widzę o wiele lepiej, niż w tych co pani doktor mi przepisała), jest bardzo nieprzyjemna. Była świadkiem kilku scen,w których pani doktor zwracała się bardzo niegrzecznie do swoich pacjentów. Lekarka nie ma czasu dla pacjentów, kiedy ktoś przyjdzie z jakąś dolegliwością i potrzebuje konsultacji w tym momencie jest wyrzucany z gabinety w sposób karygodny, okulistka ma pretensje, że pacjent do niej przychodzi. Na pacjentach próbuje wymóc zakup okularów, soczewek i innych rzeczy w swoim prywatnym zakładzie optycznym. Namawia pacjentów na wizyty prywatne, które odbywają się w bliższym terminie niż na kase chorych. Jest to bardzo zły specjalista zarówno pod względem leczenia, organizacji jak i kultury, której zdecydowanie brakuje pani Monice Ginter.

Wciąż poszukujesz "Okulista Nowa Ruda"?

Dębowa 20 lok. 3
Polanica-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANIMED"
ulica Piastów 6
Szczytna
Salus Centrum Medyczne Filia w Tłumaczowie
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A
Kłodzko
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
Polanica-Zdrój
ulica Wspólna 16
Radomierzyce
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Potockiego 2
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANIMED"
ulica Piastów 6
Przychodnia Specjalistyczna "OPTOMED" s.c. Oskar Bułeczka, Magdalena Rykowska
ulica Kwiatkowskiego 1
Nowa Ruda
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148
Bielawa
Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny sp. z o.o.
ulica Kolejowa 29
Ziębice
LUX MED Sp. z o.o. Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Bora-Komorowskiego 6
Wrocław
Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
Wrocław
Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Kolejowa 16A
Środa Śląska