mgr Paweł Antończak

Dietetyk

Poszukiwałem dietetyka, który podejdzie do moich problemów konkretnie i udzieli mi naprawdę jakościowych odpowiedzi oraz rad. Początkowo się obawiałem, ale teraz wiem, że chcę dalej korzystać z usług, rad i pomocy Pana mgr Antończaka, ponieważ naprawdę zna się na rzeczy i problematyce. Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do ...

Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do minimum.

Korzystałam z usług pana magistra Antończaka, ponieważ został mi on polecony, teraz ja mogę go polecić. Jego zalecenia dietetyczne sumiennie wdrażałam w życie podczas 6 tygodniowej sesji zabiegowej rok temu, obecnie utrzymuję wagę, którą uzyskałam przed rokiem:) BEZ DRASTYCZNYCH ZMIAN! Polecam:)

pełen profesjonalizm godny polecenia. zdecydowane TAK będę korzystał z usług tego Pana.

Zabiegi kosmetyczne na naprawdę wysokim poziomie. jesli chodzi o masaże to przetestowałem ich wiele w regionie i u Pawła zdecydowanie najlepsze. Polecam dwa w jednym czyli masaż całego ciała i zabieg kosmetyczny na twarz. Czysta przyjemność dla ciała i ducha;-)

Bardzo dobry specjalista w odchudzaniu, z jego pomocą straciłem około 20 kg nadwagi. Obecnie pan Paweł pomaga mi w utrzymaniu obecnego poziomu tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej. Dobry dietetyk w Sosnowcu

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Sosnowiec"?

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec
NZOZ Centrum Medyczne SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze przecznica ul. Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec