dr Piotr Drela

Okulista

3,9
3,9

Jedyny lekarz który wyjaśnił mi cały dotychczasowy przebieg choroby i rokowanie. Zbadał mój wzrok pod każdym chyba możliwym względem. Bardzo uprzejmy, poświęcił mi niemal całą godzinę. Jeśli na badanie wzroku to tylko do dr Dreli.

Byłem u niego trzy razy na: N.F.Z. z dzieckiem - wszystko w porządku! - mówił. Nauczyciele zasugerowali mi zmianę lekarza, bo to niemożliwe! - mówili! Nic mu nie mówiąc poszedłem do niego prywatnie - wynik: P-1.25 , L-1.25 poważna wada wzroku pogłębiająca się wraz ze wzrostem!!! Szkoda, że pan wcześniej do mnie mnie przyszedł - powiedział!!! TO JEST LEKARZ??? DORABIA SIĘ NA NIESZCZĘŚCIU INNYCH???

tak jak juz ktos tu napisał: dobry na podstawowe schorzenia. Dobrac okularki, popatrzeć w dno oka, uprzejmie pogadac..jak coś poważnego, niestandardowego to zalecam Łódź, Poznań lub Bydgoszcz.

Chyba jedyny lekarz jakiego mogę polecić bo do tych nie mam szczęścia. 3 lata temu wylądowałem w szpitalu z ostrym wysiękowym zapaleniem spojówki, leczyli mnie 3 tygodnie nie wiedzieli co mi jest a mój stan to się polepszał i zaraz mocno pogarszał. Po wypisaniu na żądanie leczyłem się u dr. Dreli. Co prawda i on nie wiedział co jest przyczyną (możliwych chorób jest mnóstwo) a leczenie trwało długo ale mój stan się nie pogarszał i z czasem wszystko wróciło do normy. Jako jedyny lekarz też znając mój wywiad rodzinny skłaniał się ku temu że zapalenie mogło być przez chorobę autoimmunologiczną (min. reumatyczne) 3 lata upierałem się przy tym gdy lekarze mówili że moje objawy to tylko zbieg okoliczności i w końcu 3 tyg temu zdiagnozowano mi ZZSK (po ok 8 latach chorowania). W dużej mierze zawdzięczam mu to że w końcu wiem na co choruje i jak chorobę hamować przez co mam dużą szanse dożyć starych lat we w miarę dobrym zdrowiu.

POLECAM ! Rozpoznał zaawansowaną zaćmę z którą dr Nowojewska sobie nie poradziła. Nie tylko szybko dał zlecenie na operację, ale także podpowiedział jakie badania należy wykonać i skierował do odpowiednich specjalistów. Przyjął na wizytę pomimo braku terminu ! POLECAM !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Konin"?

None
Al. 1-go Maja 22