dr n. med. Piotr Fengler

Reumatolog

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!

Świetny fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny, kulturalny człowiek. Serdecznie polecam wszystkim dr Fenglera.

polecam wszystkim tego lekarza człowiek anioł:-) po 8 msc. bezskutecznego leczenia u innego lekarza doktor dostosował leki w 2 minuty do mojej choroby bez żadnego problemu-moje zdrowie pomalutku poprawia się raz jeszcze polecam wszystkim Wiesława

polecam wszystkim tego lekarza
człowiek anioł:-)
Wiesława

Jest bardzo dobrym lekarzem podchodzi do pacjenta z sercem i jest osobą darzącą zaufaniem

Nie chcę sie rozpisywać ale naprawdę jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na doktora Fenglera. Już długo choruję i wiem, że mogę go polecic innym z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Szczecin"?

NZOZ "FOLK-MED"
Białogard
Białogard
NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
Medica Gabinet Reumatologiczy
Traugutta 101
Szczecin
109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Ks. P. Skargi 9-11

Plater 13