dr n. med. Robert Brodowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Świetny chirurg, wyrwanie ósemki trwa kilka minut, stosuje bardzo dobre znieczulenie, na prawdę zero bólu. Miła, bezstresowa atmosfera w gabinecie, spokój i opanowanie doktora pozytywnie wpływa na pacjenta. Poza tym wiedza, doświadczenie i kultura osobista doktora, to wszystko o czym każdy pacjent marzy. Szczerze polecam!

Bardzo fachowe podejście, usunięcie zatrzymanej ósemki to u Pana Doktora kilka minut i zero bólu. Bardzo kojące usposobienie pozwala przejść najbardziej spanikowanemu pacjentowi przez zabieg bez problemu. W trakcie zabiegu czuć fachową rękę. Wszystkim gorąco polecam.

Bardzo dobry dentysta!!! Bardzo dobry!!! Wyrwanie zęba mądrości trwało może 15 sek. Całkowicie bezboleśnie! Serdecznie polecam! Ropczyce naprawdę mają się czym chwalić - wspaniały lekarz!!!!!

Biorąc pod uwagę wcześniejsze przejścia z wyrywaniem zębów mądrości cena się nie liczyła... Bezboleśnie, chociaż ząb nie był łatwy do wyrwania, zwłaszcza z uwagi na stan zapalny.

Bardzo dobry nie mówi dużo ale robi to z czym się przychodzi i to profesjonalnie w porównaniu do innych stomatologów. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Ropczyce"?

Filia Przychodni Rejonowej
Przemysłowa 1