lekarz Teresa Kleist

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Doskonały lekarz , specjalista z życzliwym podejściem do dziecka i rodziców , zawsze pomocna sluchająca sugestii rodziców , nie można sobie wymarzyć lepszego lekarza

Profesjonalistka w każdym calu. Brak mi słów, żeby opisać moją wdzięczność. Podejście do dziecka i rodzica na najwyższym poziomie. Rozmawiałam z innymi rodzicami (co mają dzieci z tą samą chorobą) i wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić. Ekspresowa reakcja od momentu wkroczenia na teren szpitala, synu zrobiono kompleksowe badania łącznie z tomografem w ciągu jednego dnia. Nie piłam, nie jadłam bo biegałam z dzieckiem z badania na badanie. Trafna diagnoza, trafne leczenie. Poświęcenie, zaangażowanie, dociekliwość, kompetentność – w 100% profesjonalizm. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Pani doktor to nasze „Szczęście” w nieszczęściu.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Chorzów"?

Plebańska 20
Gliwice