lekarz Urszula Papaj

Wspaniały lekarz ! Nie spodziewałam się, że w ramach wizyty NFZ można się się poczuć tak komfortowo ...

z czystym sumieniem polecam, doskonale wykonuje swoja prace, wbudza zaufanie a co najwazniejsze pomaga

Cudowny lekarz umie słuchać i doradzać , mimo młodego wieku ma wiedzę naprawdę wielka . Dostałam od niej więcej wsparcia niz od psychologa . Polecam bardzo

Pani doktor jest cudownym lekarzem, umie słuchać, wyjaśniać i też pocieszać. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, po kilku minutach rozmowy z nią, ma się wrażenie, że rozmawia się z przyjacielem. Jeśli masz problemy z nerwicą, czy depresją szczerze polecam, znajdziesz pomoc!

Pani doktor kompetentna,umie wysłuchać pacjenta , pozytywnie nastawiona do chorego.Miła takich lekarzy więcej.

Wciąż poszukujesz " Bielsko-Biała"?

Aneta Ptak

Iwona Kubiak

Psychoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe