dr hab. n. med. Wiesław Bonicki

Neurochirurg

Naprawdę godny polecenia ,stara się pomagać wszystkim, zainteresowany losem człowieka. Pomaga nawet obcokrajowcom ,szybko wyznacza termin operacji ,jeżeli jest ona konieczna.

Brak słów uznania dla tak wspaniałego człowieka,miałam usuwanego makrogruczolaka,czuję się dobrze.Dziękuje całemu zespołowi. Pozdrawiam Joanna

Nie mam słów komentarza, dla tego lekarza. To jest człowiek, który po pięciu minutach rozmowy jest Twoim kolegą przyjacielem, doradcą, kimś z komu powierzaszżycie i zdrowie swoje lub osoby najbliższej i wiesz ,że zrobi wszystko co można dla uratowania jego zdrowia i życia. A do tego wesoły, uprzjemy, "swój chłop", kumpel. Spotkanie z nim to dla chorego nadzieja i przyrost sil do walki z chorobą, dla rodziny wsparcie. Przystępnie wytłumaczy choremu i rodzinie o co chodzi w chorobie i jka bedzie leczony. Zawsze ma czas dla ludzi. Poza tym wszyscy jego podwładni lekarze kształtowani są na ludzi jemu podobnych. Dba i ich rozwój naukowy. Co tu pisać, wspaniały, może po prostu dobry człowiek.

najwspanialszy lekarz wraz dr Oziębło! Uratowali mnie i najprawdopodobniej zrobią to znowu,nikomu nie odmawiają. Dziękuję im z całego serca.........Natalia z mamą

Dziękuję im z całego serca.........Natalia z mamą

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny. Na początku choroby męża byłam "zielona", wszystko wytłumaczył z własnej inicjatywy, nawet nie wiedziałam o co pytać. Lekarz z powołania, a nie wykonujący zawód.

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki