lekarz Wiesława Janus-Urbanowska

Neurolog

Poza tym że była "miła"nic więcej nie można uznać na plus. Brak kompetencji - bez wyników ocenia stan pacjenta. I koronna zasada - wiek jest wyznacznikiem choroby... nie polecam. Mimo wskazań medycznych nie kieruje na badania, po co ? ma MRI w oczach... a przepuklinę odcinka szyjnego diagnozuje jako uderzenie w łokieć. Nie polecam

Bardzo mila i komunikatywna osoba .Bardzo mi pomogła.Na kazde pytania udzielała mi wyczerpującej odpowiedz.Już w szpitalu nawizytach była sympatyczna.Potem w przychodni bardzo sympatyczna i rzeczowa. Cudowna kobieta.

Wizyta prywatna, bo na publiczną czekałabym miesiąc czasu, a czas gonił.Potrzebowałam zmian w dawkowaniu leków. Zmieniła, doradziła zmianę poli na mono terapię i wytłumaczyła dlaczego to takie ważne. Wyjaśniła działanie leków i ich zamienników. Po za tym sympatyczna, komunikatywna i rzeczowa. Nie wiem jak przy innych schorzeniach neurologicznych, ale przy epilepsji OK.

Fantastyczny lekarz! Kompetentna i rzeczowa. Pierwszy raz by7łam tak zbadana przez neurologa. Pomogła!

Odradzam, nie szuka przyczyny, mało komunikatywna, najchętniej tylko przepisuje duże ilości lekarstw.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lubin"?

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski ul. Szałwiowa 25 - nowe osiedle przy drodze wyjazdowej z Wrocławia do Obornik Śląskich (tel. 607 557866)
z ul. Pełczyńskiej 700 m za AOW, za stacją transformatorową skręcić w prawo w ul. Tymiankową. Przychodnia jest na osiedlu, obok apteki i wejścia do bramy nr 25
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a

Ścinawa
Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
Lubin
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "AMEZ" s.c.
ulica Kamienna 1g
Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej w Ścinawie