mgr Wioletta Wiczkowska-Etmańska

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Wiola to widać psycholog z powołania jak i przyjaciel chętnie chodziłem do Niej i rozmawiałem o trudnych problemach bo wiedziałem, że wysłucha, nie oceni a pomoże.Jest przesympatyczną osobą dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie i uczucia drugiego człowieka. Dziękuję za wszystko Pani Wiolu :)Polecam wszystkim, którzy potzrebują psychologa

Zdecydowanie polecam pani osycholog przywrocila mi wiare ze wsrto zyc swoim cieplem i przyjaznym nastawieniem spowodowala ze zaczelam pracowac nad soba terapia z pania psycholog jest przyjemnoscia zeby wszyscy byli tacy

Nie polecam. Pani psycholog cały czas spogląda na zegarek żeby nie przekroczyć czasu 45 minut. Bardzo mało aktywne i monotonne wizyty. Drogo nastawienie na zarobek.

Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to bardzo polecam tą panią posiada wykształcenie certyfikaty umiejętności ale ma przede wszystkim serce gdy widziała , że jestem w trudnej sytuacji finansowej nie był to problem gdyby wszyscy lekarze tacy byli...

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Słupsk"?

Aleksandra Replin

Psychoterapeuta