mgr Władysław Pitak

Logopeda, Neurologopeda, Psychoterapeuta

Polecamy pana Władysława Pitaka. Byliśmy u niego z dzieckiem kilka razy w czasie naszego pobytu wakacyjnego pobytu w Polsce. Co możemy powiedzieć? Jest to starszy pan bardzo solidnie wykształcony logopeda, muzykoterapeuta, który leczy bardzo nowocześnie i z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Ale , co najważniejsze jest wymagający od rodziców wobec ich dzieci. To nam się podobało. A przy tym jest rzeczowy, spokojny i wyrozumiały. Bardzo dobry terapeuta. Polecamy.

To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku tygodni chodzimy do niego z naszą córeczką u której stwierdzono opóźnienie mowy. Nie jest łatwo, ale tylko u niego dostaliśmy konkretne wskazówki i materiały logopedyczne do ćwiczeń w domu. Polecamy jak najbardziej

Dziękuję Panu doktorowi Pitakowi za pomoc w leczeniu mojej nerwicy. Sama nie mogłam sobie z nią poradzić, ale dzięki Panu zrozumiałam, że można się jej pozbyć, ale trzeba trochę nad sobą popracować. ćwiczyłam relaks i poznawałam siebie i zobaczyłam że jest we mnie dużo dobrej energii. To jakby niewiele, ale na początku terapii to bardzo dużo. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i nadal trenuję zdrowie.!

To najlepszy specjalista jakiego spotkaliśmy. Mieszkamy od kilku lat w UK i specjalnie do niego przyjechalismy bo slawa o nim dotarla az tutaj. Warto bylo i nasze dziecko teraz ma dobra opieke i mowi coraz lepiej po polsku i angielsku. Pozdrawiamy pana Pitaka i polecamy bo warto. Monika i Robert z UK.

Wiarygodny i życzliwy indywidualista. Poświęca wystarczającą ilość czasu do potrzeb rozmówcy, nie ignoruje problemu.

Wiarygodny i życzliwy indywidualista. Poświęca wystarczającą ilość czasu
do potrzeb rozmówcy, nie ignoruje problemu.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Koszalin"?

Jacek Wezgraj

Gabinet Psychologiczny