lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz

ulica Szara 5
Bielsko-Biała

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Opinia dodana przez: Maria

Mickiewicza 23
Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Szara 5
Bielsko-Biała

Cudowna pani doktor pomogła mojemu tacie. Pani doktor jest osobą bardzo ciepła, życzliwa. Jesteśmy zachwyceni podejściem do pacjenta!!!! Dlaczego nie ma więcej takich lekarzy jak Pani doktor!!!!! Pani doktor jest poprostu rewelacyjna!!!!!!! Zarówno pod względem podejścia jak również pod względem wiedzy. Dziękuję że tata miał i ma tak wspaniała opiekę. Żałuję tylko że w szpitalu w Zawierciu nie została doceniona.

Opinia dodana przez: Caroline

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

Bielsko-Biała

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

Przechód 1
Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
Bielsko-Biała

Bardzo profesjonalny lekarz, niezwykle życzliwy wobec pacjentów jak i pracowników. Lekarz z powołania z ogromną wiedzą. Specjalista w swojej dziedzinie znany w Bielsku i poważany.

Opinia dodana przez: Em

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15
Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Opinia dodana przez: Asia

Szpital 1
Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty.
Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Rewelacyjny rehabilitant, z powołaniem. Zabiegi bardzo mi pomogły, miła odmiana po wielu innych wizytach u innych "specjalistów".