bielsko-biała

Sortuj

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental
płk. Karola Zagórskiego 3
Bielsko-Biała

Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Doktor jest uprzejmy i wyrozumiały dla pacjenta. Kompetencje na najwyższym poziomi oraz ogromna wiedza. Godny polecenia

Wolny termin: 2 Maj o 10:00. Sprawdź inny. # 3

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny

Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz - profesjonalista. Ciepły i spokojny człowiek.
Ma rewelacyjne podejście do swoich małych pacjentów.

Wspaniały lekarz - profesjonalista. Ciepły i spokojny człowiek.
Ma rewelacyjne podejście do swoich małych pacjentów.

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Okulista

ulica Szara 5
Bielsko-Biała

Minęło już 1,5 miesiąca od laserowej korekty wzroku przeprowadzonej przez Panią Dr Iwonę Rokita-Wala w szpitalu "Pod Bukami" w Bielsku Białej. Wada została zniwelowana do zera (przed operacją to było - 8 na oboje oczu). Wszystko odbyło się bez większych komplikacji przy bardzo dobrej współpracy Pani Doktor. Muszę podkreślić że jest to wysokiej rangi specjalista w tej dziedzinie. Gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor oraz sympatyczny Personel.

Opinia dodana przez: DK

lekarz Weronika Beszter

Kardiolog   (+1 więcej)

Mickiewicza 23
Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1
Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Bajda

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15
Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

Bielsko-Biała

Bardzo dobry specjalista.Polecam.Miły i uprzejmy.SUPER.Bardzo polecam tego doktora Uważam ,że to najlepszy chirurg naczyniowy..

dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
Bielsko-Biała

Świetny specjalista - spokojny, rzeczowy, dokładny, a przy tym cudowny człowiek. Każdemu polecam. :)