bielsko-biała

Sortuj

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental
płk. Karola Zagórskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

Najbliższy termin: 26 Sty o 14:00 # 3

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny

Średnia ocen: 5/5

swietny specjalista,w 100 % moge z czystym sumieniem plecic wszystkim,w pelni uzyskalam odpowiedz na wszystkie moje watpliwosci,nie spotkalam sie jeszcze z tak dobrym lekarzem, w 100% oddany calej sytuacji,personel rowniez swietny pozdrawiam Pania Anie i Pania Irenke?z tego co pamietam

bardzo bardzo bardzo dziekuje Panie Doktorze moje dziecko czuje sie dobrze ,przyjedziemy sciagac gipsik

Opinia dodana przez: agnieszka

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Okulista

ulica Szara 5

Średnia ocen: 5/5

Minął już miesiąc od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku, którą wykonała Pani Doktor Iwona Rokita-Wala w szpitalu Pod Bukami. Obecnie widzę normalnie, wada została zniwelowana całkowicie (przed operacją prawe oko -4,75; lewe -5,00)! Pani Doktor jest osobą życzliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz kompetentną. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Weronika Beszter

Kardiolog   (+1 więcej)

Mickiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1

Średnia ocen: 5/5

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Bajda

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

Średnia ocen: 5/5

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

Opinia dodana przez: M Stachura bmstachura

dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista - spokojny, rzeczowy, dokładny, a przy tym cudowny człowiek. Każdemu polecam. :)