Chirurg Plastyczny W Województwie: Kujawsko-Pomorskie

przychodnia karwiny
Źródło Marii
Wielki Kack, Gdynia

Wolny termin: 25 Maj o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

dr Daria Dobaczewska

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg plastyczny Szczecin lek. med. Michał Piotrowiak

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!

Opinia dodana przez: Irena

Antoniego Abrahama 26
Gdynia

POtwierdzam opinie pacjentów, pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, korektę miałam wykonaną 15 lat temu, czuję się swietnie i też wygładam, najważniejsze to zdrowie ...a w szcególności psychiczne.( wizyta prywatna, zapłaciłam na tamte czasu około 2 tysiecy, Warto....!!!!!

Dziękuję,

Dziękuję,

Magda.Sz.

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Wyścigi, Sopot

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Polecam. Pełen profesjonalizm, życzliwa atmosfera i skuteczność zabiegu. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami: zabieg bez bólu, szybki i bez komplikacji.
Paweł

Paweł

Opinia dodana przez: Paweł

Jarosław Markowicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg plastyczny

Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

Wyścigi, Sopot

Witam ,bylam u doktora na konsultacji ,bardzo mily lekarz polecam!!! moja znajoma robila sobie u niego kilka operacji i jest bardzo zadowolona!

lekarz Wiesław Bieńkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

100 % godny polecenia. Efekt super. Profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia i zaufania. Profesjonalna opieka w klinice. Jak i trafny dobor wkladek.

Opinia dodana przez: Agnieszka