Zalesie

Gabinet USG
ul. Zalesie 23
75-676 Koszalin

Wspaniały lekarz. Pomimo długich terminów na badanie gdy coś się dzieje przyjął mojego syna po tygodniu na cito. Dokładny, skrupulatny, jak coś wyptarzy przy badaniu to jak ten pies gończy dąży temat aż dokładnie zbada. Polecam wybitny specjalista.

Opinia dodana przez: Dariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

To prawda. To dzięki dr. Michalskiemu znowu wiem jak to jest - żyć bez bólu. Lekarz godny polecenia!

Opinia dodana przez: Aneta

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Odradzam i ostrzegam przed tym lekarzem nie wykrył bardzo zaawansowanego nowotworu mimo regularnych i częstych badań niestety taka prawda:-(

Opinia dodana przez: ewa

Zalesie 8/6
09-500 Gostynin

Cóż rzec... Opinia dotyczy Pana Doktora jako biegłego sądowego, nie lekarza prowadzącego, ale po takiej postawie nie poleciłbym nikomu takiego specjalisty. Przypadek - osoba chorująca od dłuższego czasu, zdiagnozowana niestety sporo później, bo dwa lata temu. Próby samobójcze - po trzeciej hospitalizacja w Szpitalu Psychiatrycznym - łącznie 8 tygodni pobytu, diagnoza - Choroba Afektywna Dwubiegunowa i Zaburzenia Osobowości. W trakcie leczenia zmiana lekarza prowadzącego - diagnoza podtrzymana. Po wyjściu ze szpitala osoba leczona ambulatoryjnie. 2 lata leczenia stabilizatorami. Efektywnie. Dodatkowo ciągła terapia osobowości. Zaburzenia wg terapeuty zupełnie inne niż za chwilę powiem. Osoba leczona stabilna emocjonalnie. I tu następuje spotkanie z Panem Doktorem jako biegłym (sprawa karna skarbowa - niedopłacony podatek).
Pan Doktor w towarzystwie drugiego oraz Pani Psycholog zbiera wywiad (łącznie poniżej 5 minut rozmowy). Dopiero zapytany o to, czy chce obejrzeć kartę leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego zerka na nie pobieżnie. Opinia specjalisty po 4 minutowym badaniu? Brak oznak CHAD (czyżby 2 letnie przyjmowanie stabilizatorów miało na to wpływ, czy także wywiad był nieadekwatny do powierzonego zadania?) Za to objawy osobowości patologicznej - dyssocjalnej. Znam tą osobę od wielu lat. Przeczytałam mnóstwo opracowań nt. CHAD oraz osobowości dyssocjalnej i NIGDY ta osoba nie przejawiała choćby jednej cechy związanej z tym zaburzeniem. Jednakże taka diagnoza pozwala na postawienie tak naprawdę banalnego zarzutu w zupełnie innym świetle. Pan Doktor niestety skupił się chyba na wystawieniu rachunku biegłego za opinię zamiast na pacjencie. Biegły czy nie... Lekarz tak nie postępuje. Zdecydowanie NIE POLECAM, nie tylko tym, którzy mają być opiniowani. Skoro tak traktuje się każdego człowieka, który nie płaci za prywatną wizytę to raczej nie da się wrócić do zdrowia pod taką opieką.

Opinia dodana przez: Alex

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok