Chirurg Stomatolog W Okolicach Borek Wielkopolski

Jasna 2 / 1
Milicz

Bardzo miła pani doktor i dobra w tym co robi.

Bardzo miła pani doktor i dobra w tym co robi.

ulica Stodolna 14
Kórnik

Pani Ela jest nie tylko świetnym dentystą ale również bardzo sympatyczną i serdeczną osobą :) Dzięki niej nie boje się już chodzenia do dentysty :) bardzo serdecznie polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Kasia

Polna 11
Raszków

Lekarz godny polecenia, super podejscie do pacjenta, okazało sie ze niepotrzebnie balam sie zabiegow.

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5
Kościan

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

lek. dent. Mirosława Orzeszyńska-Wójcik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny M-DENT
Niepodległości 35a
Jarocin

Pani doktor wyrwała mi tzw. 8, która znajdowała się poza łukiem. Wszystko odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Polecam.

lek. dent. Dariusz Biernat

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Osterwy 15
Leszczynko, Leszno

fantastyczna obsluga.mile i profesjonalne podejscie.zero bólu.jestem w szoku.zdecydowanie polecam

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
Kalisz

Nie zgadzam się z w/w negatywnymi opiniami! Leczę się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.Odbudowana górna trójka (efekt "wow")robota artysty i dwie usunięte ósemki -bezboleśnie. Polecam gorąco Pana doktora bo jest to lekarz,który kocha swoją pracę,a nie odwala fuszerę! Cała moja rodzina i znajomi leczą się od 20 lat plomby siedzą do dzisiaj i nie ma co poprawiać.

Przyjemskiego 7
Rawicz