Chirurg Stomatolog W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Chirurg stomatolog Radom lek. stom. Radosław Jaworski

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
Radom

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

Małgorzata Dulska

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

None
Zamkowa 14
Szydłowiec

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do tej stomatolog dość często od wielu lat i mogę polecić z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonuje bardzo fachowo i solidnie.

RADENTAL
Daszyńskiego 3
Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!

Opinia dodana przez: Hubert

None
Puławska 233/lok. J

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia sytuację i określa ścieżkę leczenia, nie zbywa głupimi odpowiedziami. W przypadku dentysty, tym bardziej chirurga ważne jest być dobrym rzemieślnikiem, a dr Łasiński jest doskonały w tym co robi. Nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy nie uległ presji, gdy go poganiano ze względu na przyjazd ministra Dorna z bolącym zębem. Zachował spokój i skończył mi endodoncję zęba pod koronę, którą zresztą mam do tej pory. Minister SWiA musiał poczekać. Obecnie wróciłem na Górny Śląsk i brakuje tu tak dobrych dentystów jak dr Łasiński.

Opinia dodana przez: Piotr Z.

Przychodnia
al. Konstytucji 3 Maja 9b
Rawa Mazowiecka

Pani doktor to pełen profesjonalizm, a poza tym przemiła obsługa. Byłam pacjentką Pani doktor kilkukrotnie i zawsze byłam zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Michał Sekura

Chirurg stomatolog, Stomatolog

"Gabi-Dent Stomatologia Rodzinna" Sp. J.
ulica Zdobnicza 8

Doktor zajął się moją najgorszą/najtrudniejszą ósemką, dolną, która wyrosła poziomo. Wyobrażałam sobie czarne scenariusze (poprzednie ósemki usuwane u innych lekarzy to był horror), a wszystko poszło bardzo sprawnie, pięknie się zagoiło i co najdziwniejsze - po zejściu znieczulenia nic nie bolało. Obyło się nawet bez leków przeciwbólowych. Do tego lekarz uprzejmy i uśmiechnięty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Beata

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Kościuszki 6 lok.E
Radom

JESTEM PACJENTEM PANI DR.KUSZEWSKIEJ OD WIELU LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZARÓWNO JA JAK I MOJA ŻONA I DZIECI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE LECZENIA U INNEGO STOMATOLOGA.PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU.
OGROMANA KULTURA OSOBISTA ,INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA.POLECAM KLINIKĘ dr.KUSZEWSKIEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM I WSZYSCY SĄ OGROMINIE ZADOWOLENI.

Bogumiła Mróz-Kowalczyk

Drzewica

Niestety przez Panią Kowalczyk do końca życia nie zapomnę o nieszczęsnych wizytach u niej. Oczywiście przed skorzystaniem z jej usług przeczytałam opinie w internecie, ale podeszłam do nich z dystansem a teraz żałuje, bo przekonałam się na własnej skórze. Nie będę opisywała co dokładnie mi zrobiła czy też w jakich warunkach mnie przyjmowała. Nie będę opisywała tego co mi zrobiła... ale od czasu mojej wizyty u niej nie ma dnia bez mojego płaczu a nie potrafię już zaufać nikomu na tyle żeby coś z tym zrobić.
Oczywiście jeśli chodzi o rozmowę to oczywiście było bardzo milo, ale sama Pani stomatolog powiedziała mi, że czymś innym chciała się zajmować w przyszłości wiec po co robi to co robi ... nie polecam jej nikomu...i moja opinia nie swiadczy o sympatii czy antypatii... ja przez jedna wizyte przechodze pieklo.

NZOZ Prywatny Gabinet stomatologiczny
Staszica6/8