Flebolog Katowice

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Tomasz Urbanek

Chirurg ogólny, Flebolog

Centrum Medyczne Angelius
Konckiego 1
Katowice

Kompetencja, kultura, ogromna wiedza. Spokojny, zawsze merytoryczny, przekazuje ważne informacje ( u mojego taty o amputacji nogi), tak że pacjent widzi przed sobą przyszłość i ma nadzieję, rozumie decyzje lekarza.
Wielki szacunek, dla mnie profesjonalista. Byłam na wielu wizytach i zawsze wychodziłam z przekonaniem, że trafiłam do naprawdę dobrego lekarza.

Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Wojewódzka 22
Katowice

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również biegłym sądowym, zdarza mi się wydawać surowe opinie o lekarzach rodzinnych, gdy wykazują braki podstawowej wiedzy flebologicznej wymaganej od studentów i - nie badając pacjentów, bez próby leczenia, wysyłają prosto do chirurga naczyniowego. Może właśnie "Ania 17.09.2015, 16:21" jest kimś takim? Osobom sfrustrowanym zwracam uwagę na różnicę między konstruktywną krytyką, a bezkrytycznym krytykanctwem, co najczęściej obraża. Anonimowość bardzo sprzyja temu drugiemu. Zapewniam, że zawsze staram się pomóc jak najlepiej każdej konsultowanej osobie, dając wyczerpujące zalecenia na piśmie. Nie zawsze jednak moje intencje są dobrze rozumiane. Niemiłe i nieobiektywne komentarze są jednak na szczęście pojedyncze, przy zdecydowanej większości rzeczowych i pozytywnych opinii, za które wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :-).
Aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym flebologię i pomóc w obiektywnej ocenie mojej osoby, polecam mój artykuł "Przewodnik Pacjenta" nr 2 (26) Luty 2015, na stronie Szpitala w którym pracuję od 2004 roku:
P.S. Słabym punktem "Rankingu ..." jest brak możliwości odniesienia się konkretnego lekarza do poszczególnych opinii, co jest szczególnie irytujące w przypadkach obraźliwych anonimowych komentarzy. Brak kontroli ze strony administratora zniechęca wielu lekarzy do aktualizowania swoich danych. Np.: spośród pięciu widocznych miejsc mojej działalności dwa są od wielu lat nieaktualne, a dane dwóch kolejnych są nieścisłe.
Ponieważ nie ukrywam się za anonimem, podaję kontakt mailowy: t.drazkiewicz@all.pl
Osoby obrażające chcę przestrzec, że wbrew pozorom anonimy nie do końca są anonimowe. Takie wpisy można dość łatwo zidentyfikować, co w przypadkach obraźliwych może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz