Ginekolog Położnik Lipowa

Jacek Wielochowski

Lipowa 16 lok. 1
Wyścigi, Sopot

Najwspanialszy lekarz!! Nic dodać nic ująć!Olbrzymia szkoda, że odszedł - Zostanie w mej pamięci na zawsze.

lekarz Zygmunt Orłowski

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
Sokołów Podlaski

Dr orłowski, jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Bardzo miły, delikatny, wrażliwy i ciepły człowiek. Ludzi traktuje z szacunkiem, a pracę jako pasję a nie obowiązek.

lekarz Witold Korczak

al. Lipowa 34
Prudnik

Polecam! Fakt, że byłam na wizycie tylko jeden raz, ale po pierwszej konsultacji nie mogę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami, które tutaj przeczytałam. Pan Dr poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył problem choroby, profesjonalnie i rzetelnie podszedł do badania. Lekarz z wieloletnim stażem, naprawdę polecam.

lekarz Krzysztof Kettner

NZOZ Wanda Murzyńska
ulica Matejki 6
Kowal

Miły i godny polecenia lekarz . Udziela konkretnych odpowiedzi. Pierwszy raz wizyta u ginekologa nie była stresująca.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wojciech Kuczyński

Lipowa 18
Kalisz

Kobiety!!moja mama była u tego lekarza w 2007 nie chciał zbadać nakrzyczał nie dał skierowania na badania mimo ze był wyczuwalny guz piersi(powiedział ze to błachostka ze pewnie gruczolakowłokniak nic groznego) rok pozniej guz powiekszył sie okazało sie ze to inwazyjny złośliwy przewodowy rak piersi HER +++ bardzo złośliwy(HER +++ bardzo zle rokuje) gdyby ten śmieć dał skierowanie wtedy gdyby zbadał to rak został by wykryty wczesniej był by przedinwazyjny i dawał by szanse na 95 % dusi mnie z nerwów i z zalu gdy patrze na mamę i wiem ze to przez lekarza jest taka chora a wystarczyła dac tylko skierowanie mammografię.Poszlismy do tego lekarza myśląć ze jest równie wspaniałym lekarzem jak jego żona ale sie pomyliliśmy i jeśli coś sie stanie mojej mamie to gorzko tego pożałuje nie wiem co zrobie ogromna bezsilność.18 marca jedziemy an onkologię bo od stycznia pojawiły sie komplikacje.Modlę sie o cud.