Kardiochirurg W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
Poznań

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI.
Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

Opinia dodana przez: Olga Roman GÓRCZAKOWIE

lekarz Przemysław Westerski

Chirurg dziecięcy, Kardiochirurg

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Długa 12
Poznań

W lipcu 2012r. leżałem w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i miałem przeprowadzoną operację zastawki aortalnej przez doktora kardiochirurga Pana Bartłomieja Perka. Mimo powikłań pooperacyjnych dochodzę do siebie i to dzięki Panu doktorowi . Stwierdzam, że to jest lekarz z powołania, konkretny i kompetentny. Okazał niezwykłą sumienność w leczeniu mnie i dzięki Panu doktorowi jestem wśród swoich najbliższych i zawdzięczam życie. Dodam, że doktor jest bardzo życzliwy, taktowny i wzbudza zaufanie. Można z nim omówić swe obawy dt operacji. Również potrafi wytłumaczyć przystępnie stan zdrowia , a jak również troskliwie opiekuje się po operacji i podczas wizyt pooperacyjnych

Lekarz bardzo uprzejmy i godny polecenia !

Opinia dodana przez: akumulatorek5 akumulatorek55

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
Pleszew

lekarz wspanialy godny polecenia przeprowadzil moja operacje zastawki profesjonalista w pelnym slowa znaczeniu

Opinia dodana przez: rafal

Jana Kassyusza 2A/4
Poznań

Lekarz którego każdemu polecam , aby więcej było takich lekarzy bo jest nie tylko super fachowcem ale i wspaniałym i ciepłym człowiekiem. W maju tego roku wieziono mnie umierającą ze Szpitala w Pile do Poznania na ul. Długą. Dyżur miał Pan Misterski i to on uratował mi życie . Jest lekarzem dbającym o pacjenta . To lekarz z powołania,

Opinia dodana przez: Teresa
Kardiochirurg Poznań dr n. med. Tomasz Urbanowicz

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Polecono mi Pana doktora. I słusznie. Dawno nie spotkałam takiej rzetelności, kompetencji i podejścia do pacjenta. Dociekliwość i cierpliwość wręcz niespotykana w dzisiejszym, pędzącym świecie. W gabinecie czas staje w miejscu bo pacjent jest najważniejszy. Lekarz jakich mało, niestety.

Opinia dodana przez: Malgorzata
Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Doznałem lekkiego zawału w Olsztynie, który zakończył się po koronarografii wstawieniem stentu. Po powrocie do Poznania wraz z koronarografią, zwróciłem się o konsultację do dr Pawła Bugajskiego. "Wyrok": wstawienie trzech by-passów przy zatrzymaniu akcji serca. Dla człowieka, który rzadko korzysta z służby zdrowia, taka wiadomość, delikatnie ujmując zmusza do zastanowienia. Jednak wszystkie moje rozterki, zostały w rzeczowy i wyczerpujący sposób wyjaśnione przez dr Bugajskiego.
Sama operacja przebiegła dla mnie z dużym zaskoczeniem. W trzeciej dobie, już zajęły się mną Panie rehabilitantki i postawiły do pionu. Wypisany ze szpitala zostałem w 10 dobie.
Nie chciałbym, aby moja opinia została odebrana przez czytających jako tendencyjna. Proszę mi wierzyć, nie było słabych punktów w pracy całego Oddziału Kardiochirurgii Szpitala na ul.Szwajcarskiej w Poznaniu, którym kieruje dr Paweł Bugajski. Tym samym chciałbym jeszcze raz podziękować dr Bugajskiemu i całemu Zespołowi Oddziału Kardiochirurgii.
Nikomu oczywiście nie życzę problemów ze zdrowiem, czuję się jednak w obowiązku zamieścić tę opinię dla osób, które podobnie jak ja mogą mieć rozterki z podjęciem decyzji o operacji. Nie należy szukać wymówek i nie odwlekać decyzji o operacji. Pan dr Bugajski na pewno pomoże.
Serdecznie pozdrawiam dr Pawła Bugajskiego i cały Zespół Oddziału Kardiochirurgicznego. Mirosław Kunc wraz z rodziną z Poznania.

Opinia dodana przez: Mirek

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego
Długa 1/2
Poznań

Bardzo dobry lekarz, poświęca swój czas dla pacjenta i rodziny. Godny polecenia.
Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało ...

Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało zrobione .

Opinia dodana przez: agata

lekarz Wojciech Sarnowski