konstancin-jeziorna

Neurolog   (+2 więcej)

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
Konstancin-Jeziorna

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
Konstancin-Jeziorna

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

Wolny termin: 30 Paź o 18:15. Sprawdź inny. # 3
Ortopeda Konstancin-Jeziorna lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Ortopeda   (+1 więcej)

stocer
kielce
Konstancin-Jeziorna

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Alicja Baranowska

Konstancin-Jeziorna

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym powrotowi do zdrowia. Przy tym, w przeciwieństwie do większości lekarzy, z którymi mieliśmy styczność w chorobie mamy, nie boi się wyzwań i nie stawia przysłowiowego "krzyżyka" - nawet na ciężko chorych ludziach. Cała nasza rodzina jest jej bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, nawet w najtrudniejszych przypadkach!

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Dariusz Danis

Ortopeda

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Konstancin-Jeziorna

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .

Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

lekarz Anna Dubielis

Rehabilitant

Konstancin-Jeziorna

Polecam i jeszcze raz polecam!! Chociaż to filigranowa kobietka to o ogromnym sercu. Badanie wstępne było długie i dokładne. Chodzę na rehabilitację wiele lat. Postanowiłam dostać sie do Stocera na oddział dzienny.
Zostałam grzecznie i ze zrozumieniem wysłuchana. Zrozumienie przejawiało się też u Pani doktor kiedy systematycznie(raz w tygodniu), przychodziłam zmienić zabiegi na inne bo tamte okazywały się za słabe. Nie ukrywam, że byłam trudnym pacjentem bo po latach wiem co mi pomaga a co nie ale nigdy mi nie dawała odczuć że jej przeszkadzam albo że znowu coś wymyśliłam. Nigdy nie zasugerowała mi zabiegów komercyjnych !! Gdyby nie to że tak daleko mieszkam to bym bywała tam tyle razy ile się da.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Haładyna

Neurolog   (+1 więcej)

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
Konstancin-Jeziorna

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

lekarz Monika Radzińska

Rehabilitant

Konstancin-Jeziorna

Pani Dr Radzińska jest świetnym lekarzem, umiejącym rozpoznać każde schorzenie, związane z dolegliwościami pacjenta. Uważnie wysłuchuje pacjenta, wnikliwie bada i kieruje na fachową rehabilitację. Jestem już drugi raz pod Jej opieką w Stocerze, w Konstancinie i po kilkutygodniowych zabiegach, które zleciła mi Pani Doktor, dotyczących mojego
chorego kręgosłupa, wracam do pełni sił i chęci do życia. Oby jak najwięcej takich lekarzy z charyzmą i miłym, profesjonalnym podejściem do pacjenta! Dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: janina1 janina

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg plastyczny   (+1 więcej)

None
ul. Warszawska 21B/AU3
Konstancin-Jeziorna

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.

Opinia dodana przez: Małgorzata