Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
Konstancin-Jeziorna

miałam operację w 2012 roku na odcinku C2-C3. Lekarz Lis jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko skierował mnie na operację, która sam wykonał. Był ucisk na rdzeń kręgowy oraz b.duże mrowienie wokół szyi i na plecach. Operacja się udała jednak mrowienie pozostało w dalszym ciągu . Po roku od operacji byłam na wizycie oczywiście prywatnie - lekarz oświadczył że tak musi być i nakazał rehabilitację. Ciągle się rehabilituje a mrowienie nie ustępuje. Nie wiem co mam robić dalej. Nie polecam tego lekarza. Chociaż jest bardzo miły to jednak również nastawiony jest tylko na duży zarobek.

Wolny termin: 3 Maj o 16:45. Sprawdź inny. # 2
Ortopeda Konstancin-Jeziorna lek. med. Rafał Konieczny

stocer
kielce
Konstancin-Jeziorna

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Opinia dodana przez: Wojtek

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
Konstancin-Jeziorna

Pani doktor we wrześniu operowała moją mamę. Mama jest pacjentką onkologiczną, której z racji zaawansowania choroby żaden lekarz z warszawskiego Centrum Onkologii nie chciał nawet dać szansy, skazując na dożywotnie unieruchomienie i cierpienie. Pani doktor - jako jedyna - podjęła się leczenia i dzięki przeprowadzonej przez nią operacji kręgosłupa mama funkcjonuje normalnie. Doktor Baranowska jest ciepłą, rzeczową i bardzo profesjonalną osobą, a oddział, którym kieruje bardzo przyjaznym miejscem - służącym powrotowi do zdrowia. Przy tym, w przeciwieństwie do większości lekarzy, z którymi mieliśmy styczność w chorobie mamy, nie boi się wyzwań i nie stawia przysłowiowego "krzyżyka" - nawet na ciężko chorych ludziach. Cała nasza rodzina jest jej bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, nawet w najtrudniejszych przypadkach!

Opinia dodana przez: Daria

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Konstancin-Jeziorna

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .

Opinia dodana przez: Urszula

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
Konstancin-Jeziorna

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

LUX MED Tabita Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy
ulica Długa 43
Konstancin-Jeziorna

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
Konstancin-Jeziorna

Pani Dr Radzińska jest świetnym lekarzem, umiejącym rozpoznać każde schorzenie, związane z dolegliwościami pacjenta. Uważnie wysłuchuje pacjenta, wnikliwie bada i kieruje na fachową rehabilitację. Jestem już drugi raz pod Jej opieką w Stocerze, w Konstancinie i po kilkutygodniowych zabiegach, które zleciła mi Pani Doktor, dotyczących mojego
chorego kręgosłupa, wracam do pełni sił i chęci do życia. Oby jak najwięcej takich lekarzy z charyzmą i miłym, profesjonalnym podejściem do pacjenta! Dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: janina1 janina

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

None
ul. Warszawska 21B/AU3
Konstancin-Jeziorna

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
Konstancin-Jeziorna

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.