Laryngolog Dziecięcy Kraków

lekarz Renata Kopta

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Lekarka godna polecenia uprzejma kompleksowe podejście do pacjenta.Prowadzi całą moją rodzinę i jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: Beata Wojciechowska
Laryngolog dziecięcy Kraków lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Opinia dodana przez: Linus de Almeida

Opinia dodana przez: sliwka

lekarz Klaudia Cierniak-Kożuch

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Widać, że leczenie ludzi to jej pasja i powołanie a nie tylko zawód. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi zastosować w praktyce, stawiając trafne diagnozy. Dla pacjentów jest przemiła.

Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Kazimierz Głowacki

ulica Zachodnia 5/7a

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile płacił za zabieg wycinania migdałów u Pana Dr. I czy prywatnie to robił odpłatnie, czy brał do szpitala na kasę chorych??
angela.lyczko@wp.pl

angela.lyczko@wp.pl

dr Janusz Michalak

Łużycka 44 / 43
Kraków

Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.
Moje dziś 4,5 letnie dziecko leczyło się bezskutecznie na nawracające zapalenie ucha środkowego, wiecznie antybiotyki, wiecznie prawie głuchy. Pan Doktor dostosowywał leczenie do sytuacji, najpierw leczony był actifedem, ew. krople do uszu, sporadycznie antybiotyki. Wspólnie zdecydowaliśmy się wreszcie na zabieg wstawienia drenów do uszu, wykonany przez doktora Michalaka, od 3 miesięcy Kuba nie choruje, a mamy środek sezonu! Dla porównania - rok temu po 3-4 dniach w przedszkolu było 2 tygodnie przerwy i tak całą zimę...
Dziękuję, polecam, pozdrawiam;-)

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Pani doktor jest super wszystko wytłumaczy ma czas i cierpliwość. Bylam z 3 dzieci i są ruchliwi a pani doktor nie dała sie wyprowadzić z równowagi i jest bardzo miła zna się na rzeczy polecam

Opinia dodana przez: Marta

Kalina Łapińska-Skowron

os. Centrum A 1 lok. 11

Polecam, bardzo dobry laryngolog. Doskonale diagnozuje choroby i dobiera leki. Wielokrotnie wyleczyła mnie z przewlekłych chorób gardła, a także odkryła i ustaliła ich przyczynę - krzywą przegrodę nosową. Po operacji moje problemy się skończyły.

lekarz Teresa Wojtyła-Baran

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

LEKARZ Z POWOŁANIA.PANI DOKTOR GODNA POLECENIA.

LEKARZ Z POWOŁANIA.PANI DOKTOR GODNA POLECENIA.

dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kilka razy doraźnie trafiałam do Pana doktora. Doskonale i skutecznie Leczył mojego męża i tatę. Cechuje go nie tylko doświadczenie i wiedza, ale intuicja godna pozazdroszczenia. U mojego taty wychwycił nietypowy stan po przedawkowaniu leku na reumatyzm. Gdyby nie On, to strach pomyśleć... Ogromny szacun !

Opinia dodana przez: magda