Logopeda W Okolicach Janowiec Wielkopolski

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek

Gabinet Logopedyczny
Władysława Jagiełły 18
Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

mgr Angelika Stachowska

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!

Opinia dodana przez: Alb

mgr Sylwia Wruk

Chodzież

Witam

Witam
Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

Piastów 16
Września

Bardzo dobra, kompetentna i wrażliwa na pacjenta pani doktor. Warto do niej chodzić, ma zawsze uśmiech na twarzy, wzbudza zaufanie i jej metody są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne

Opinia dodana przez: Rafał

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

LOGOPEDA=AK
Widłakowa 12
Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.

Przybyszewskiego 22
Pakość