Logopeda W Okolicach Janowiec Wielkopolski

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek

OLR PRONUS
Władysława Jagiełły 41
62-010 Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

mgr Angelika Stachowska

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!

Opinia dodana przez: Alb

mgr Sylwia Wruk

64-800 Chodzież

Witam
Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

Witam

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Bardzo dobra, kompetentna i wrażliwa na pacjenta pani doktor. Warto do niej chodzić, ma zawsze uśmiech na twarzy, wzbudza zaufanie i jej metody są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne

Opinia dodana przez: Rafał

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.

Przybyszewskiego 22
88-170 Pakość