Logopeda

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Logopeda Katowice mgr Beata Mazurek-Bugaj

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
Katowice

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj
Wolny termin: 16 Gru o 11:00. Sprawdź inny.
Logopeda Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 19 Gru o 17:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Klinika Języka

Plewiska

Rzadko wchodze na tego typu strony,ale chcialam sie podzielić swoja opinią.Jesli szukacie Panstwo dobrego specjalisty od rozwoju to naprawde warto skorzystac z wizyty u Pani Ani.Niesamowicie nam pomogła,ocenia wiele rzeczy u dziecka i jak sie okazało problem syna wcale nie był tylko w mowie.Wiem co mam teraz robic i czuje,ze to były dobrze wydane pieniadze.
Jestem niesamowicie zadwolona,polecam kazdemu!
Monia J.

Opinia dodana przez: Monika Jaroszewska

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
Rybnik

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Władysława Łokietka 7 lok. 19
Kutno

Wspaniały człowiek-pedagog, ciepła i kompetentna osoba znająca się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: MARTA

Lucyna Boniecka

Logopeda, Neurologopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek
Logopeda Płońsk mgr Katarzyna  Sudoł

mgr Katarzyna Sudoł

Gabinet Terapii Logopedycznej Muftak
Wieczorków
Płońsk

Polecam Panią Kasię - jest świetnym logopedą. Pełen profesjonalizm, wiedza i cudowne podejście do dzieci. I co najważniejsze nieograniczona cierpliwość. Jestem bardzo zadowolona z efektów, cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Kasi.
Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze - byle szybko i z głowy. U Pani Kasi to co innego. Córka chodzi z uśmiechem, chętnie ćwiczy w domu i są efekty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Magda

Wilcza2/60
Kutno

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Danuta