Logopeda W Okolicach Nowa Dęba

Monika Dźwięga

MJMCentrum Neuropsychoterapii Biofeedback
Al. Jana Pawła II 25A
Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

mgr Alina Woźny

PCTS JUNIOR Centrum Terapii i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży
Piłsudskiego 11/31
Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

mgr Justyna Kiliańska

Logopeda

Gabinet diagnozy i terapii logopedycznej Kiliańska Justyna
Ożarowska 23
Sandomierz

Polecam z pełnym przekonaniem przesympatyczną, doskonałą w swoim fachu Panią Justynę Kiliańską.Poza ogromem pracy i zaangażowania, jakie wkłada w pomoc małemu pacjentowi, zaraża go ponadto uśmiechem i pozytywną energią. Profesjonalistka jakich mało!

Opinia dodana przez: Karolina

Beata Piecha

Logopeda, Neurolog

1 Sierpnia 12
Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
Rzeszów

warto udać sie do tego logopedy, pierwsze efekty leczenia były u dziecka dość szybko, teraz juz jest po problemie, polecam

Opinia dodana przez: Aga

Jolanta Antosz