Logopeda W Okolicach Nowa Dęba

Monika Dźwięga

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

mgr Alina Woźny

Al. J. Piłsudskiego 31/120
35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

Gabinet diagnozy i terapii logopedycznej Kiliańska Justyna
Ożarowska 23
27-600 Sandomierz

Polecam z pełnym przekonaniem przesympatyczną, doskonałą w swoim fachu Panią Justynę Kiliańską.Poza ogromem pracy i zaangażowania, jakie wkłada w pomoc małemu pacjentowi, zaraża go ponadto uśmiechem i pozytywną energią. Profesjonalistka jakich mało!

Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ KAMED
1 Sierpnia 12
37-450 Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
35-114 Rzeszów

warto udać sie do tego logopedy, pierwsze efekty leczenia były u dziecka dość szybko, teraz juz jest po problemie, polecam

Opinia dodana przez: Aga

Gabinet logopedyczny