Logopeda W Okolicach Ostrów Lubelski

20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna Pani z wyjątkowym podejściem do pacjentów. Moje dziecko za każdym razem jest zadowolone z wizyt.Polecam!

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Polecam p.Justynę Brus Josik-jest bardzo dobrym logopeda.Dzięki niej mó syn nie ma problemów z poprawną mową i świetnie radzi sobie w szkole.

Luxmed

Nałęczów

wreszcie trafiłam na dobergo logopedę, dziecko bardzo szybko zaakceptowało panią w jasny sposób wyjaśniła jak będzie prowadzona praca czego oczekuje ode mnie , dała nam czytelne wskazówki do pracy w domu i wyjaśniła jak ta praca w ogóle ma wyglądać- moje dziecko w domu nie chciało usiąść przed lustrem i ćwiczyć.Teraz wiem co robić i są efekty.

Fulmana 7 lok. 12
20-492 Lublin

Wspaniały, kompetentny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i duża wiedza. Według mnie zdecydowanie najlepszy logopeda w Lublinie

Przedszkola Publiczne nr 3, 2, 5, 1

21-010 Łęczna

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Małgorzata Czachor

Lublin

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Opinia dodana przez: czarna209 czarna209

mgr Paulina Mandziak

20-109 Lublin

Sympatyczna Pani, skutecznie przeprowadza terapie oraz zajęcia. Widać u niej duże zaangażowanie w to co robi i poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba .

20-109 Lublin

wie jak w profesjonalny sposób podejść do pacjenta jak i z nim współpracować by rezultaty leczenia były szybkie i satysfakcjonujące dla obu stron. Jeśli miałbym polecić kogoś to na pewno w 100% właśnie tą Panią.

Bursztynowa 21 lok. 34
20-576 Lublin