Logopeda

SZADENT S.C. GABINET STOMATOLOGICZNY
MIROSŁAWA DUDKA 13
Sulęcin

Bardzo kompetentna i wykształcona specjalistka. Polecam. Chodziłam z 2 dzieci. Wyszliśmy z problemów.

mgr Katarzyna Śmietańska

Logopeda, Neurologopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

Przychodnia ODENT
Jana Pawłą II 82D/1
Lubin

Pani Marzenka, wspaniały logopeda - rok czasu szukałam kogoś kto pomoże mojemu dziecku,aż trafiłam do Pani Marzenki! Syn ma mocną wadę wymowy,ale już po 2 mcach widać mega rezultaty, ma problemy ze skupieniem, a mimo tego u Pani Marzenki potrafi przez te pół godziny skupić się i ćwiczyć ! polecam z całego serca !!

Opinia dodana przez: Mama Natana

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Sochaczewska 3
Poznań

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!

Opinia dodana przez: Miś

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!
Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie ...

Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
Ciechocinek

Polecam Pania Stelle,świetna specjalistka,bardzo mi pomogła a ponadto bardzo uprzejma.

Monika Dźwięga

MJMCentrum Neuropsychoterapii Biofeedback
Al. Jana Pawła II 25A
Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Marzena Mieszkowicz

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

mgr Monika Mikulska

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

moje dziecko mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki wspaniałej osobowości pani Moniki.
Profesjonalizm, zaangażowanie, łagodność to cechy dla których cenimy ją niezmiernie.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
Zielona Góra

Do Pani logopedy udałem się z moim synem po dwuletniej rehabilitacji u innego specjalisty z Zielonej Góry. Rehabilitacji, która nie przyniosła żadnego efektu.
Wojtek już na pierwszych zajęciach zakochał się w Pani Izie...
Pracował pilnie a każda wizyta na zajęciach logopedycznych była wielkim wydarzeniem. Teraz kiedy mówi poprawnie dalej chce chodzić na zajęcia !!!!