Neurochirurg W Okolicach Kutno

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy,
U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również Panu Ordynatorowi za codzienną autentyczną troskę , jakiej doświadczają chorzy na Oddziale Neurotraumatologicznym,
W ogóle cały personel jest super, ale mój dr Rzeczkowski jest wyjątkowy,
Dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Bożena

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

szpital im. Wyszyńskiego
armi krajowej7
Sieradz

Witam moim zdaniem to anioł nie lekarz, przeprowadził operację guza mózgu mojego męża wszystko się powiodło. Jest niesamowitym lekarzem, dla niego pacjent jest najważniejszy.I co najważniejsze jest dostępny 24h.polecam wszystkim tak wspaniałego człowieka.

Elżbieta Hałka

rmed
jaracza 55
Łódź

Doktor jest konkretny oraz wielkim "fachowcem".NIe ma co sie rozczulac...masz resonans widac co jest do zrobienie i tyle.
NIe wiem ...

NIe wiem czego Wy oczekujecie ,ze bedzie Was za raczke trzymał...
Jasno konkretnie i rzeczowo.

POLECAM

Opinia dodana przez: JEDREK