neurolog stalowa wola

lekarz Anna Rębisz

Stalowa Wola

Lekarz CZłowiek....podchodzi do pacjenta całościowo.Umie słuchać .

Lekarz CZłowiek....podchodzi do pacjenta całościowo.Umie słuchać .

Beata Piecha

Neurolog   (+1 więcej)

1 Sierpnia 12
Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Marcin Grzesik

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
Stalowa Wola

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem, który nie bagatelizuje objawów bólowych i wszelkich innych dolegliwości towarzyszących chorobom .
Z szacunkiem ...

Z szacunkiem i należną uwagą odnosi się do pacjenta. W kontaktach zaskakuje normalną relacją, w której trudno byłoby się doszukać traktowania "z góry". Leczenie opiera na wymaganej diagnostyce oraz gdy wymaga tego sytuacja na konsultacjach z lekarzami innych specjalności, co świadczy o kompleksowości podejścia. Choć wiem, że na niektóre pytania o ból nie ma jednoznacznej odpowiedzi, to czasem chciałabym może dłuższej rozmowy. W czasie wizyt w poradni i podczas badań wykonywanych przez Pana Doktora z cierpliwością i zrozumieniem poświęca czas, choć przy "tonach " papierów do wypełnienia nie jest to łatwe. W czasie pobytu szpitalnego brakowało mi jedynie czasem zwykłego uśmiechu i zwykłego " jak się pani czuje", co absolutnie nie rzutuje na kompetencje i bynajmniej nie świadczy o braku wrażliwości, czy uprzejmości.
Z całą pewnością Pan Doktor rozumie czym jest ból i zna wartość chwil, w których daje się go uśmierzyć. Polecam tego Lekarza. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: eli

Barbara Piechnik

Krzywa 35
Stalowa Wola

Ja leczę się u tej Pani już dwa lata,prywatnie nie byłam nigdy,zawsze na Kase Chorych i złego słowa na nią nie powiem-zawsze jest miła,uśmiechnięta,wszystko tłumaczy,polecam ją każdemu.

lekarz Lidia Franczak

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Stalowa Wola

nie znam lekarza ale lekarz już nie żyje..utonął w Tajlandii..( sprawa nagłośniona w TV )

do moderatora : konto ...

do moderatora : konto do usunięcia.